Oblíbená destinace, která VÁS vůbec neláká

Vloženo: 16. dubna 2018
Poslední příspěvek: 13. února 2019
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
Ahoj, jen tak pro zábavu:

Máte nějakou zemi nebo místo, které je hrozně turisticky oblíbené, a vás to tam přitom vůbec neláká? Mě třeba vůbec netáhne Paříž a těžko se mi to lidem vysvětluje
Máte taky něco takového???

Odpovědi 14 odpovědí

anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Mě obecně neláká USA, hodně mých známých by tam s nadšením jelo. Ale já na této zemi nevidím nic převratného, tedy vůbec mě to nechytá tzv. za srdíčko. Byla jsem vždy orientována spíše opačným směrem. Zajímala mě Asie - má vysněná země je Japonsko.
Audio
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Audio
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 6 lety
Audio
před 6 lety
Všichni jsou unešení z fjordů a mě to neláká vůbec. A USA jak píše Luccka taky ne, určitě ne NY, jedině Florida nebo západní pobřeží.
Sally
legenda legenda /
Sally
legenda legenda / před 6 lety
Sally
před 6 lety
Třeba neláká Egypt, USA, Tunis
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 6 lety
DanaDianaNoymi
před 6 lety
Vůbec mě neláká Thajsko , ani korunu bych za něj nedala, připadala bych si jak v Čechách a to já nesnáším . Letím do Mexika .
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Mimo mě jde zase úplně Egypt. Známá tam jezdí snad každý rok, vždycky všechno vychvaluje, ukazuje fotky - je doslova nadšená. Mě pořád přemlouvá, abych jela s ní, ale nedostane mě tam. Prostě mě tam absolutně nic neláká. Stejně je to zvláštní, jak má každý člověk rád něco úplně jiného.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
USA, Egypt, Tunisko, Chorvatsko, Londýn
Jitulle
nová členka nová členka /
Jitulle
nová členka nová členka / před 6 lety
Jitulle
před 6 lety
...neláká mě USA, západní EU a ani Británie, možná jen Skotsko někdy a moc mě neláká ani severní EU a Rusko....
kikiP_
věrná členka věrná členka /
kikiP_
věrná členka věrná členka / před 5 lety
kikiP_
před 5 lety
Obecně se dá říct: země bývalého sovětského svazu
Romana
věrná členka věrná členka /
Romana
věrná členka věrná členka / před 5 lety
Romana
před 5 lety
Bulharsko
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 5 lety
anonym
před 5 lety
Egypt a Anglie
Ondr4
nový člen nový člen /
Ondr4
nový člen nový člen / před 5 lety
Ondr4
před 5 lety
Ani trochu mě neláká Egypt, Turecko a Tunisko...
Arne1
legenda legenda /
Arne1
legenda legenda / před 5 lety
Arne1
před 5 lety
Destinace ? Neuvažuju státy ale oblasti. Neláká mne například Marsa Alam v Egyptě - je to předražená oblast daleko od vlastního Egypta.
Neláká mne Balaton na koupání, raději termály a pak stánky s vínkem.
Neláká mne Alanya a Antalya - je to silně přeturistováno.
Dost velkou nedůvěru mám k Řecku, asi proto že mne tam párkrát zatáhli na "řecký večer" a ve skutečnosti mne pak třeštila hlava z techno diskotéky.
Jiné zde zmiňované destinace mne lákají, ale raději po vlastní ose než s cestovkou. Nechápu, proč jsou zájezdy například do Albánie s costovkou tak příšerně drahé. A například ex-SU republiky jsou lahůdka - známí dělají každý rok výpravy do zakavkazských republik a jen tiše závidím když vyprávějí. Osobně právě chystám letošní výpravu do velmi příjemného Běloruska.
A pak mne lákají všecny státy, které dosud nemám "vybarvené"
PetaHan
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
PetaHan
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 5 lety
PetaHan
před 5 lety
Mě vůbec neláká Egypt. Řada známých tam byla a neskutečně si ho chválila, ale to horko a riziko zažívacích potíží si teda odpustím
Arne1
legenda legenda /
Arne1
legenda legenda / před 5 lety
Arne1
před 5 lety
Riziko zažívacích potíží máte skoro ve všech teplých krajích. Není to nic, co by bylo typicky Egyptské.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů