Hotely bez dětí

Vloženo: 7. prosince 2018
Poslední příspěvek: 22. května 2019
nový člen nový člen /
Adam
nový člen nový člen / před 5 lety
Adam
Dobrý večer všem, máte prosím konkrétní doporučení na hotely bez dětí (kde prostě není možné ubytovat děti) nebo alespoň omezení nějakou věkovou hranicí? Díky

Odpovědi 12 odpovědí

anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 5 lety
anonym
před 5 lety
Dobrý den, my byli v hotelu Mayor La Grotta Verde v Řecku. Příjemné prostředí, hotel je mám dojem od 16+ takže žádný křik, pěkná příroda, čisté moře.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 5 lety
anonym
před 5 lety
Letos v říjnu jsme se vrátili z Caves Beach Resort. Jedná se o Egypt, nevím kam konkrétně chcete jet. Speciálně jsme s manželkou hledali resort bez možnosti ubytování dětí. Pobyt je možný od 18 let. Chtěli jsme si užít klidnou dovolenou. Typy pokojů jsou opravdu netradiční a velmi zajímavé. Krásné moře s korály. Byli jsme moc spokojení.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 5 lety
anonym
před 5 lety
My jsme byli s přítelkyní letos v hotelu Catalonia Royal Tulum v Mexiku. Hotel je od 18 let. Leží přímo na krásné pláži. Dá se tu šnorchlovat, potápět se, využili jsme skvělou masáž a navštívili místní diskotéku. Moc jsme si to užili, doporučuji všema deseti!
kikiP_
věrná členka věrná členka /
kikiP_
věrná členka věrná členka / před 5 lety
kikiP_
věrná členka věrná členka /
kikiP_
věrná členka věrná členka / před 5 lety
kikiP_
před 5 lety
a ještě osobní tip: Magic Palm Beach Palace, Djerba
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 5 lety
anonym
před 5 lety
Chtěla bych prosím vědět ,jak je to v hotelu s ubytováním?Četla jsem stížnosti na pokoje pro čechy,děkuji
kikiP_
věrná členka věrná členka /
kikiP_
věrná členka věrná členka / před 5 lety
kikiP_
před 5 lety
Komu ta otázka patřila?
kikiP_
věrná členka věrná členka /
kikiP_
věrná členka věrná členka / před 5 lety
kikiP_
před 5 lety
Ono je to vlastně jedno... odpovím klidně já a obecně... češi jsou škrti... já se nedivím, že dostávají nejhorší pokoje... kamkoliv přijedu, dám $10 do pasu... a ještě nikdy jsem neměla problém... češi si příliš neuvědomují, že z peněz, které zaplatí cestovce, toho lidé v dané zemi příliš mnoho neuvidí... takže v každém případě se očekává, že na místě taky, jak se říká, pustíte chlup...
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 5 lety
anonym
před 5 lety
Dobrý den,chtěla jsem konkretní informace o ubytování v Magic Palace,protože na všech recenzích byly stížnosti.Asi to nebude tak hrozné když je už skoro na sezonu vyprodaný.
kikiP_
věrná členka věrná členka /
kikiP_
věrná členka věrná členka / před 5 lety
kikiP_
před 5 lety
www.blue-style.cz/tunisko…
jste si jistá, že koukáte na správný hotel? tenhle má i u nás hodnocení kolem devíti... o žádných stížnostech nevím...
Tom_D
věrný člen věrný člen /
Tom_D
věrný člen věrný člen / před 5 lety
Tom_D
před 5 lety
CK Fischer má dokonce speciální katalog napříč všemi destinacemi, ve kterém jsou pouze hotely "adults only", tedy pouze pro dospělé nebo osoby starší 16 let.
Jitka_V
stálá členka stálá členka /
Jitka_V
stálá členka stálá členka / před 5 lety
Jitka_V
před 5 lety
@Tom_D ~ Paráda Tome, to se hodí.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů