Česká republika od 675 Kč
Zobrazit zájezdy

Typické české dárky

Vloženo: 30. ledna 2019
Poslední příspěvek: 4. března 2019
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 5 lety
anonym
Ahoj, letos jedeme opět k našim, už bych řekla "starým známým" hostitelům a ráda bych jim přivezla nějaký typický dárek z České republiky. Co vás napadá tak ryze českého, co by cizincům mohlo udělat radost? Děkuji

Odpovědi 7 odpovědí

anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 5 lety
anonym
před 5 lety
Pivo, moravské víno, sušené houby, kolonády
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 5 lety
anonym
před 5 lety
Utopence, kofolu nebo třeba ježka v kleci
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 5 lety
anonym
před 5 lety
Pokud mají děti, tak věci s Krtkem nebo Ladovské obrázky. Napadá mě ještě porcelán nebo typické české bylinky nějak hezky zabalené.
Ondr4
nový člen nový člen /
Ondr4
nový člen nový člen / před 5 lety
Ondr4
před 5 lety
Napadá mě třeba slivovice, Pedro žvýkačky, olomoucké syrečky nebo třeba šperk s českým granátem
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 5 lety
anonym
před 5 lety
Děkuji všem moc za tipy, ano děti mají. Krtek je dobrý nápad, vezmu omalovánky.alkohol to asi jistí, jak tak na to koukám. Haha syrečky. nevím zda mě nevykážou z auta ostatní členové.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 5 lety
anonym
před 5 lety
Jako dárek z čech jsme vždycky vozili becherovku. myslím že to do teď není špatný a typicky český present.
Ovča
věrný člen věrný člen /
Ovča
věrný člen věrný člen / před 5 lety
Ovča
před 5 lety
Studentská pečeť, lázeňské oplatky a Fidorka, pivo, víno. Záleží, kam jedete, v Jižní Koreji, Japonsku a Tchajvanu měly velký úspěch fotografie z ČR, pohledy, prospekty, magnetky. Ve zbytku Asie o tento artikl téměř nebyl zájem.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů