Odbavení easyjet

Vloženo: 16. března 2019
Poslední příspěvek: 20. března 2019
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
Simoneta
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 5 lety
Simoneta
Zdravím Vás ,letíme s nizkonakladovkou-letecky poprvé .
Mam dotaz mám koupené zpáteční letenky Vídeň -Neapol 10.4 tam a 17.4.zpět mohu se online zaroven odbavit na oba lety ?Děkuji za odpověď.

Odpovědi 3 odpovědi

Jitka_V
stálá členka stálá členka /
Jitka_V
stálá členka stálá členka / před 5 lety
Jitka_V
před 5 lety
@Simoneta ~ Ano, je to možné. Online check-in můžete provést 30 dní až 2 hodiny před plánovaným odletem.
Simoneta
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
Simoneta
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 5 lety
Simoneta
před 5 lety
Diky za info,ještě mám jeden dotaz ,co musím vše vyplnit při odbavení online?
Číslo rezervace ,letu ,jména a příjmení bez háčků a čárek a číslo cestovního dokladu?Diky za odpověď.
Tom_D
věrný člen věrný člen /
Tom_D
věrný člen věrný člen / před 5 lety
Tom_D
před 5 lety
@Simoneta ~ Na on-line check-inu není vůbec nic složitého Na stránkách easyJetu zvolíte "Odbavení" a podle Vašeho příjmení a čísla rezervace se načte Vaše rezervace se zakoupenými lety. Zde už jen doplníte jména a příjmení cestujících, myslím, že čísla dokladů ani nejsou vyžadována. A pak už přejdete k samotnému odbavení, na základě kterého se Vám vygenerují Boarding passy. Celý proces zvládnete v klidu za pár minut, systém Vás procesem sám provede.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů