Řecko od 2 659 Kč
Zobrazit zájezdy

Jaký řecký ostrov je nejlepší?

Vloženo: 9. června 2015
Poslední příspěvek: 19. března 2019
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 9 lety
anonym
Ahoj, poradí nám někdo kam letos na dovolenou? ( na Rodosu, Zkynthos u i Karpathosu jsme už byli ) Nějaký příjemný ostrov na lenošení i na prozkoumávání autem?

Odpovědi 41 odpovědí

anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Urcite paradni je Korfu, jen hlavni mesto (https://www.kalimera-recko.cz/korfu-letoviska/mesto-korfu-kerkyra-letovisko-korfu/) je na jednu dovolenou a pak ty krasny plaze (https://www.kalimera-recko.cz/korfu-plaze/) a priroda po celem ostrove .. super dovca.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Úžasný ostrov je Santorini,bezvadný je výlet přes celý ostrov se západem slunce nad městečkem Oia.Hezkou dovolenou
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Jednoznačně je to Santorini
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Nádherný ostrov,málo turistů,čecha potkáte vyjímečně,ostrov je malý,dá se projít křížem krážem pěšky a vykoupat se a poležet v úžasných místech,kde si připadáte jak robinson,doporučuji se tam podívat.
Lenči
legenda legenda /
Lenči
legenda legenda / před 6 lety
Lenči
před 6 lety
Na ostrovech Paxos a Antipaxos jsme byli lodí vyplouvající z Kerkyry. Na Paxosu jsme si prošli hlavní město Gaios a bylo to jedinečné - přístav, kostelíky, úzké uličky, prostě kouzelné. Tam se dá dovolená trávit. Na Antipaxosu už ne. Pláže tam jsou soukromé, vily vlastní VIP. Pokud si někdo z Vás zajede na Korfu, je možnost se na tyto dva ostrůvky podívat, včetně prohlídky města Gaios. Na Antipaxosu loď zakotví v nádherné laguně, kde si můžete zaplavat v tyrkysově nádherné vodě.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Samos ,město Pythagoros. Malebný ostrov ,ubytování v soukromí,zařízeno CK Fišer
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
..jelikoz tam je minimum turistu a to chces
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Vlastislav: Jo, to chces, dneska aby clovek takovy misto pohledat

Za me jeste Kalymnos, uplne jiny, ale taky bomba a malo lidi
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Já byla letos v Agios Nikitas a příští rok už mám koupený zájezd na stejné místo. Sice tam není žádný komfort, ale mně se tam strašně moc líbilo.
Lenči
legenda legenda /
Lenči
legenda legenda / před 6 lety
Lenči
před 6 lety
Také letíme příští rok do letoviska Agios Nikitas na Lefkádě. Bylo nám cestovkou řečeno, že tam jsou velké vlny a vítr, tak uvidíme. Ale máme rádi hlavně objevovat krásné pláže a přírodu na ostrově, tak že si pořádně nezaplaveme, nebude tolik vadit. Volili jsme buď západní nebo východní část ostrova, ale podle recenzí jsme nakonec zvolili západní pobřeží s vědomím, že tam bude foukat. Na Korfu na severu foukalo a moře bylo v červnu studené, naopak na Zakynthosu na východě ostrova bylo moře teplé a méně foukalo.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Krásný zelený ostrov je Skopelos....nebo pevnina okolí městečka Parga
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Vřele doporučuji ostrov Alonnisos, smaragd Egejského moře s přírodním podmořským parkem, který je útočištěm mnoha ohrožených druhů. Ostrov není příliš dotčen turistickým ruchem a nabízí nepřeberné množství skrytých krás
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
je népro mne nejkrásnější příroda i moře klid
Jan57
nový člen nový člen /
Jan57
nový člen nový člen / před 6 lety
Jan57
před 6 lety
Doporučuji Sanorini,Lefkadu, krásný je Karpathos, své kouzlo má jižní Kréta, Plakias
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Byli jsme na Lefkade -Rhodosu - Zakyntosu - Kypru a Krete....za me vede Kypr ❤
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Za mě jedině Chios
Tom_D
věrný člen věrný člen /
Tom_D
věrný člen věrný člen / před 5 lety
Tom_D
před 5 lety
Myslím, že tohle je hodně subjektivní, u mě se o první příčku dělí Kefalonie a Karpathos, ačkoliv je každý z ostrovů dost odlišný, nedokážu se rozhodnout, který z nich se mi zalíbil víc.
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
anonym
před 5 lety
@anonym ~ určitě Kréta, je tam vše od historie přes nádherné pláže, jídlo a lidé, dost velká i na auti
Byli jsme tam 3x a letos jedeme znovu, je úžasná
Lenči
legenda legenda /
Lenči
legenda legenda / před 5 lety
Lenči
před 5 lety
@anonym ~ Za mě Lefkáda. Je tu spousta krásných pláží jak na lenošení, tak i nádherné přírodní scenérie, na které nikdy nelze zapomenout. Zatím jsme byli na Korfu, Zakynthosu a Lefkádě, letos Thassos. Na Lefkádě nemůže být nikdo zklamaný.
Lenči
legenda legenda /
Lenči
legenda legenda / před 5 lety
Lenči
před 5 lety
@anonym ~ O Krétě také uvažujeme. kde jste prosím v letovisku byli?

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů