Dárek pro cestovatele

Vloženo: 11. listopadu 2018
Poslední příspěvek: 23. října 2021
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 5 lety
anonym
Ahoj všem cestovatelům. Moje přítelkyně je vášnivá cestovatelka stejně jako já. Máte nějaké nápady co jí dát k Vánocům? Co se hodí na cesty nebo by potěšilo cestovatelskou duši? Za každou radu budu rád. Díky

Odpovědi 11 odpovědí

Darina
věrná členka věrná členka /
Darina
věrná členka věrná členka / před 5 lety
Darina
před 5 lety
Ahoj, napadá mě nějaké funkční oblečení na cesty, deník, knihy o cestování, kvalitní batoh nebo teď jsem viděla takové super stírací mapy, kde už člověk všude byl.
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce /
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce / před 5 lety
Kristýna
před 5 lety
@anonym ~ Já bych ještě doplnila- solární nabíječka, selfie tyč, dron, gopro, stylový obal na pas, cestovní polštář, cestovní kosmetika/žehlička/hřeben, cestovní šála, která se dá využít i jako šaty, přehoz atd., filtr na vodu, powerbanka, skládací příbory/misky/hrnky, vodotěsný obal, digitální závěsná váha, vstupenky na cestovatelské přednášky, kurzy cestovatelské fotografie, kindle, cestovní adaptér, chat sim, trekové hůlky, hamaka, rychleschnoucí ručník, kompresní obal na oblečení. Super nápadem jsou také třeba jmenovky na zavazadla s osobním věnováním, kožený obal na pas, plecháčky s cestovatelskými potisky nebo řetízek se zeměkoulí.
Polovinu z těchto věcí mám a druhou půlku snad postupem času dostanu taky.
Romana
věrná členka věrná členka /
Romana
věrná členka věrná členka / před 5 lety
Romana
před 5 lety
Stírací mapa zemi nebo město, které jsem navštívila si na mapě pěkně šetřu jako stírací los a postupně se mapa odkrývá
Ovča
věrný člen věrný člen /
Ovča
věrný člen věrný člen / před 5 lety
Ovča
před 5 lety
A co jí dát voucher na letenku, či jízdenku?
AriankaP
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
AriankaP
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 4 lety
AriankaP
před 4 lety
jelikož přítel neustále ničí své telefony, tak jsem mu koupila pevný obal na telefon tady a hurá telefon při cestách konečně drží. Byl to jeden z těch praktických dárků, který se hodí pro každého.
Evittka
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
Evittka
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 4 lety
Evittka
před 4 lety
no, ja som tiez vasniva cestovatelkyna a vzdy mam problem s tym, ze bud stratim fotak aleob ho rozbijem.. mobil nerobi take dobre fotky, proste zrkadlovka musi byt. tak co keby si jej kupil zrkadlovku ? vas-pomocnik.cz/zrcadlovky/ napriklad tu sa umiestnili najvyssie klasika cannon a nikon. ja som mala nikon a bola som s nim spokojna.. ale odporucam aj cannon, len to terba ist hlbsie do specifikacii
Vratko
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Vratko
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
Vratko
před 4 lety
Asi nemate zkusenosti s rybarenim v Norsku co?
AriankaP
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
AriankaP
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 4 lety
AriankaP
před 4 lety
Já mám pocit, že úplně nejlepší je praktický dárek. Nedávno jsem kamarádce kupovala ručník tady a byla moc ráda. Nemusí nepraktické kýčovité dárky a tohle fakt uvítala.
Zdeněk7777
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Zdeněk7777
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
Zdeněk7777
před 4 lety
Osobně by mě jako cestovatele potěšil kvalitní ručník. Takže za mě něco tady
Zdeňka122cestovatelka
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Zdeňka122cestovatelka
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 3 lety
Zdeňka122cestovatelka
před 3 lety
@anonym ~ Dobrý den, mladí mi k narozeninám dali poznávací hru na ven - jmenuje se to Nachozeno a do té doby jsem o tom nikdy neslyšela. Ale moc jsem si to užila a člověk se při tom dozví zajímavé informace. Podívejte se na jejich stránky, třeba vás to také osloví. tady se podívejte
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 3 lety
DanaDianaNoymi
před 3 lety
@Romana ~ stírací mapa je perfektní mám ji doma

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů