Chorvatsko od 698 Kč
Zobrazit zájezdy

Tábor Zehra

Vloženo: 21. srpna 2013
Poslední příspěvek: 21. srpna 2013
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 11 lety
anonym
Koho by napadlo, že dovolená dospělých lidí se změní na tábor. Milá starší paní, o které jsme ani neměli ponětí, že s námi bude bydlet, se během pobytu změnila na vlezlého člověka a bachaře. Přísně stanovená pravidla ohledně odpoledního klidu a večerky naprosto změnila dovolenou na tábor s přísnou vedoucí. Nenapadlo by mě, že v mně někdo v mých dvaceti dvou letech řekne ať jdu v 11 do postele, popřípadě po obědě ať jdu spát. Hlavně ne na dovolené, kde se chce člověk odreagovat a relaxovat.Tedy domovní řád Paní domácí nám udával pravidla, která platila jednostranně. Nejpozději ve 23:00 jsme museli vše uklidit a jít si sednout dovnitř, ale ne že by před touto hodinou byla volná zábava. Byli jsme i ve 22:00 upozorněni, že se smějeme moc nahlas. Nejspíš v této oblasti lidé nejsou moc šťastní, když jim i smích vadí. Po obědě se musel dodržovat odpolední klid od 14:00 do 16:00, což již nebylo tak nezvyklé, jelikož jsem se na více dovolených s tímto jevem setkala. Ohledně jednostrannosti. Paní domácí podle jejího řádu měla zakázáno vstupovat do prostor pronajatých zákazníkům, a pokud tak učinila v jejich nepřítomnosti, musela to bez prodlení nájemcům oznámit. To se nestalo ani jednou, ne že by nám tam nevstoupila, to se dělo pravidelně skoro každý den, ale ani jednou to nebylo z nutnosti, a nikdy nám to neoznámila.Paní domácí ale byla pouze jedním z mnoha důvodů proč bych již zájezd na toto místo nikdy neopakovala. Pláž, která měla být vzdálena 700 metrů, byla vzdálena minimálně 1500 metrů. Centrum města Sumartin dodržovalo stejnou večerku jako paní domácí, ve 23:00 vše zavřeno, turistické vyžití nulové. Abychom aspoň trochu pocítili atmosféru dovolené, museli jsme k večeru odcestovat do 30km vzdáleného města Bol. Konečně jsme uviděli turistické stánky, suvenýry a ochutnali pravou chorvatskou zmrzlinu.Když tento zájezd, který s čistým svědomím nemohu nazvat dovolenou, shrnu: Nedoporučuju skupině mladých lidí, jediné doporučení, které bych pro ně měla je zabalit si a rychle utíkat opačným směrem. Na druhou stranu je docela možné, že rodina s dětmi, popř. starší nájemníci by si mohli domáckou atmosféru a klid oblíbit, a dokonce uznám, že by se jim tam mohlo i líbit. Ještě jedno pozitivum, moře bylo opravdu nádherné, průzračné a čisté.

Odpovědi 0 odpovědí

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů