Řecko od 2 659 Kč
Zobrazit zájezdy

Televizní pořady Řecko

Vloženo: 17. dubna 2019
Poslední příspěvek: 12. ledna 2020
nový člen nový člen /
Ludmila1
nový člen nový člen / před 5 lety
Ludmila1
Dobré odpoledne, napadlo mě, že sama velmi ráda koukám na pořady o Řecku. Teď naposledy jsem viděla na Prima Zoom - Krásy Řecka, ostrovy Kyklady. Moc se mi to líbilo. Třeba mi poradíte nějaké další pořady, dokumenty, filmy. Co se líbilo vám?

Odpovědi 10 odpovědí

Jitka_V
stálá členka stálá členka /
Jitka_V
stálá členka stálá členka / před 5 lety
Jitka_V
před 5 lety
Dobrý den, já jsem nedávno viděla film Mamma Mia, který se natáčel také na řeckém ostrově Skiathos. Mimochodem moc pěkný film, mám ráda Abbu, romantiku, Řecko a tento ostrov jsem donedávna vůbec neznala.
Cleopatra
stálá členka stálá členka /
Cleopatra
stálá členka stálá členka / před 5 lety
Cleopatra
před 5 lety
Můj oblíbený film je Mandolína kapitána Corelliho, který byl natáčen na Kefalonii. Mamma Mia se natáčelo také na Skopelosu.
Jarmila66
nová členka nová členka /
Jarmila66
nová členka nová členka / před 5 lety
Jarmila66
před 5 lety
Také jsem sledovala na Prima Zoom Krásy Řecka: Od hor k pobřeží. Moc pěkné
Sylva
stálá členka stálá členka /
Sylva
stálá členka stálá členka / před 5 lety
Sylva
před 5 lety
Velmi zajímavý dokument ČT2 Starořecké inspirace . K dohledání i v archivu: www.ceskatelevize.cz…
Ondra
Administrátor Administrátor /
Ondra
Administrátor Administrátor / před 5 lety
Ondra
před 5 lety
Dobrý den @Ludmila1,
doplnil bych ještě k tomu, co píše @Sylva – na webu České televize najdete v archívu ještě mnoho dalších pořadů, například Cestománie, která má několik dílů ohledně Řecka a vše je to hezky zpracované
Dáša
Administrátor Administrátor /
Dáša
Administrátor Administrátor / před 5 lety
Dáša
před 5 lety
Mně se moc líbí tyto krátké díly o Řecku očima Marthy www.ceskatelevize.cz/porady…
Darina
věrná členka věrná členka /
Darina
věrná členka věrná členka / před 5 lety
Darina
před 5 lety
Hezký večer, pokud máte ráda životopisné seriály, tak zkuste Durrellovi (natáčelo se na Korfu). Mně se to opravdu velmi líbilo. 27. 4. v 8:30 běží další díl.
Tom_D
věrný člen věrný člen /
Tom_D
věrný člen věrný člen / před 5 lety
Tom_D
před 5 lety
Dobrý den, co se týče pořadů, tak kromě toho, co tady bylo zmíněno mě už nic jiného nenapadá. Pokud byste ale vyměnila televizi za knížku, pak doporučuji literaturu od Pavly Smetanové, která už řadu let žije na Korfu. Její knížky jsou opravdu poutavé a psány velmi čtivě. Já osobně nejsem moc velký čtenář, ale její knihy mě opravdu zaujaly, možná právě proto, že Vás atmosférou vtáhnou přímo do Řecka
Mikey
Administrátor Administrátor /
Mikey
Administrátor Administrátor / před 4 lety
Mikey
před 4 lety
Tip na hezký dokument o turistické stezce Gorges of Crete v Řecku na Televizi Seznam.
Fesoj
stálý člen stálý člen /
Fesoj
stálý člen stálý člen / před 4 lety
Fesoj
před 4 lety
@Ludmila1 ~ Na Googlu si najděte nějaký váš vysněný ostrov a můžete se kochat do nekonečna. Jezdím do našeho milovaného Řecka každým rokem a nikdy se nemohu nabažit. Krásné ostrovy,příjemní lidé, slunko, super koupání, výborné jídlo a pítí. No prostě bozi věděli kde si zvolit místo. Ještě poradím mé nejoblíbenější ostrovy,kterými jsou Karpathos, Paros a Lefkáda. Přeji krásnou dovolenou v pohádce.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů