Naxos od 18 990 Kč
Zobrazit zájezdy

hodnocení

Vloženo: 18. října 2013
Poslední příspěvek: 18. října 2013
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 11 lety
anonym
před měsícem jsem byl v letovisku giardini naxos v hotelu porto azzuro, moje dojmy jsou přskrásné. Hotel je na nejlepším místě v městečku, rohový pokoj 110 má nádherný výhled na zátoku na skalách na mětečko Taormína a pod balokonem šplouchá moře, klidné místo. Hotel samotný má solidní pokoje( postel, koupelna, tv, balkon) , restourace a polopenze v pořádku, snídaně denně stejná a večeře rozmanité vše KO. Není problém si cokoli přiobědnat ( za peníze), ale nebylo to třeba všeho bylo až dost. Kdo umí italsky, tak si užije s personálem dobrou zábavu, vždyť je to rodinný hotel. Celkově hodnotím vše v pohodě i služby CK ALEXANDRIA na 100 %. Rada na závěr osobně bych do jiného hotelu nešel neboť umístění a atmosféra , jak jsem viděl ostatní , taková jinde není. Giardini Naxos doporučuji je tam krásně a je na co se divat a okolí super. Tak příště nashledanou.

Odpovědi 0 odpovědí

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů