Dárek pod stromeček

Vloženo: 6. listopadu 2013
Poslední příspěvek: 15. prosince 2020
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 10 lety
anonym
Dobrý den, potřeboval bych poradit. Chci přítelkyni k vánocům koupit nějaký wellnes pobyt, ale nevím, co mají ženy rády za procedury. Pak taky jestli je lepší vybírat něco u nás a nebo v zahraničí? A můžete mi kdyžtak konkrétně něco doporučit? Děkuji, Milan, Karlovy Vary.

Odpovědi 16 odpovědí

anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 10 lety
anonym
před 10 lety
Já si myslím, že seženeš hezký pobyt jak u nás tak v zahraničí. Zkus hledat na netu a také čti recenze od jiných lidí, co už v tom hotelu byli. No a procedury jsou snad všechny příjemné a jako ženská můžu poradit perličkovou koupel, kosmetiku, zábaly a solárium.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 10 lety
anonym
před 10 lety
S kamarádkou jezdím na wellness pobyty i několikrát do roka. Ale musím tě upozornit, že ne všude je to OK. Osvědčily se nám větší hotely třeba hlavně na Lipně nebo třeba na Vysočině. Hlavně dobře vybírej, protože někdy totiž wellness může být obyčejný hotel jen s vířivkou.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 10 lety
anonym
před 10 lety
Nekupujte hlavně nic na slevových stránkách to je o ničem.Už jsem se takto dvakrát spálil
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
ze všech mnou navštívených doporučuji v rakousku - laengenfeld - aqua dome, dražší, ale opravdu luxusní. www.aqua-dome.at/de/
naprosto skvělé služby, stravování, okolí, hory, termální prameny, sauna, masáže, solná jeskyně, zábaly, .. sportovní vyžití. pecka. za ty peníze to opravdu stojí.
byli jsme s manežlkou a rozhodně se tam ještě vrátíme. byli jsme na přelomu dubna a května. slunečno, všude kolem sníh. nádhera
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
A jaký máte asi tak rozpočet Milane?
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Já bych se naopak stránek se slevami vůbec nebála. Z té nejznámější nakupuju téměř pořád a ještě se mi nestalo, že bych se nějak napálila. Vždycky u všeho čtěte hlavně recenze! Pak se nemůže nic stát. Já mám třeba moc ráda masáže zad, ráda taky chodim do vířivky. Je toho hodně čím partnerce můžete udělat radost ale opravdu je hodně důležitý rozpočet. Bez něj se nedá konkrétně radit.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Zdravím, já jsem mé přítelkyni pořídil wellness v Karlových Varech a byla nadšená. Pobyt máme již za sebou a můžu se přiznat, že bych se tam okamžitě vrátil a to jak díky službám hotelu, tak i samotnému městu. Mohu jedině doporučit. www.hotelgreenparadise.cz…
Zdeněk7777
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Zdeněk7777
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
Zdeněk7777
před 4 lety
Záleží, co má za koníčky. Moje přítelkyně má ráda auta. Takže jí vždycky koupím něco praktickýho do auta. Nedávno zrovna tady - držák na mobil. Byla hrozně šťastná.
AriankaP
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
AriankaP
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 4 lety
AriankaP
před 4 lety
Jako třeba já bych uvítala pěkné oblečení. Mají krásné tady a může to být i hezké sexy prádélko.
Zdeněk7777
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Zdeněk7777
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 3 lety
Zdeněk7777
před 3 lety
Osobně by mě jako cestovatelku potěšil kvalitní ručník. Takže za mě něco tady - www.lador.cz.
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 3 lety
DanaDianaNoymi
před 3 lety
@anonym ~ takže slevomat je k ničemu?
Sally
legenda legenda /
Sally
legenda legenda / před 3 lety
Sally
před 3 lety
@DanaDianaNoymi ~ nakupuji na Slevomatu a nikdy jsem neměl problémy. Vždy k naší spokojenosti. Teď jsme kupovali pobyt ve srubech na Ranči Bučiska - platné do 31. 12. 2020, takže se snad i trefíme (chceme lvěten). K tomu si pořídíme ještě nějaké procedury v Pivních lázních a máme Ježíška. Dovolenou, nebo spíš prodloužené víkendy budeme řešit asi až podle situace.
DanaDana
nový člen nový člen /
DanaDana
nový člen nový člen / před 3 lety
DanaDana
před 3 lety
@anonym ~ Zasílám odkaz na bylinné lázně na Šumavě. Je tam nááádherně!
www.sumavskelazne.cz/lazne/
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 3 lety
DanaDianaNoymi
před 3 lety
@anonym ~ V Karlových Varech a okolí je toho dost ,ale nejlepší by bylo počkat až otevřou hranice s Maďarskem ,tam je to super,přítelkyně by byla moc ráda,ač se to k Vánocům nestihne,dala bych ji do obálky peníze,že je to na welness a ať si vybere.Me by to potěšilo
Sally
legenda legenda /
Sally
legenda legenda / před 3 lety
Sally
před 3 lety
@DanaDianaNoymi ~ Z Varů je to do Maďarska asi pro pána trošku z ruky, to by bylo na více dní.
Ale v Maďarsku jsme si oblíbili Zalakaros, doporučujeme i Sarvar, Gyor už jsme opustili a na jednodenní spíše Mošoň.
Ale co nás určitě nadchlo,v Polsku - Chocholowskie Termy, Termy Goracy Potok (obojí úžasné) a v plánu máme ještě Bukowinu. Pro nás je to také přes noc, ale spojíme to i s vycházkami do tatranských dolin a je to nádherně strávený prodloužený víkend.
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 3 lety
DanaDianaNoymi
před 3 lety
@Sally ~ Slevomat je dobrý,to ano ,ale nejlepší řešit na poslední chvíli.Jsou super slevy. Ovšem v současné době je nejlepší ČR.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů