Dress code smart casual pro muže

Vloženo: 5. května 2019
Poslední příspěvek: 8. května 2019
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Morphine
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
Morphine
Ahoj, co znamená v popisu hotelu drescode "smart casual". Nějak nevím co si pod tím představit. Znamená to pro muže dlouhé kalhoty? Musím mít přímo oblek? Děkuju

Odpovědi 2 odpovědi

Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce /
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce / před 5 lety
Kristýna
před 5 lety
@Morphine ~ Zdravím,
jedná se o kombinaci elegance a jednoduchosti. Džíny se v tomto případě rozhodně nehodí. Celkově se jedná o uvolněnější styl, ale nesmíte být příliš formální, ale ani příliš ležérní. Hodně se cení originalita a osobitý styl. Oblečení by Vám mělo dobře padnout a slušet. U mužů jsou perfektní blejzry, košile a plátěné kalhoty (chinos). Další možností jsou také šortky, ty by měly být rozhodně nad kolena, z kvalitního materiálu a elegantní.
Morphine
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Morphine
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
Morphine
před 5 lety
@Kristýna ~ Díky, jsem rád, že to můžou být i šortky a košile. Nějak dlouhým nohavicím neholduji. Všude jsem nacházel protichůdné informace zda šortky ano či ne.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů