Řecko od 2 679 Kč
Zobrazit zájezdy

Kolik vás letos stojí dovolená v řecku?

Vloženo: 7. února 2018
Poslední příspěvek: 20. května 2019
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
AHOJ cestovatelé! Chystáme se opět do Řecka, protože jsme si ho zkrátka zamilovali. Vybíráme a tak nás zajímjí postřehy ostatních. Na kolik vás letos pčijde Řecko a proč a kam míříte? Neobjevil jste někdo něco "za málo peněz hodně muziky"? Slyšel jsem že ceny šli mírně nahoru, ale zase o to víc toho je v ceně... Tak se pochlubte ať je z čeho vybírat Díík.

Odpovědi 90 odpovědí

tulacka32
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
tulacka32
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 5 lety
tulacka32
před 5 lety
@PavelH ~ vubec netusim,mozna radsi s cestovkou. No potrebujem se na ten tyden vejit financne tak do 25tis. Tak snad se vejdem,no.
PavelH
nový člen nový člen /
PavelH
nový člen nový člen / před 5 lety
PavelH
před 5 lety
@tulacka32 ~ Konec srpna s cestovkou na týden bez jídla tak od 28000 se snídaní tak 31000. Ale když počkáte na last minute tak se snad něco zajímavého objeví. Těžko říct kolik toho letos bude když jsou ty problémy s Boeingy.
tulacka32
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
tulacka32
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 5 lety
tulacka32
před 5 lety
@PavelH ~ diky za info,toho jsem se trochu obavala. kdyztak poletime na jiny ostrov,to je jedno. A Santorini nekdy v budoucnu.
Lenči
legenda legenda /
Lenči
legenda legenda / před 5 lety
Lenči
před 5 lety
@tulacka32 ~ Také nás hodně láká Santorini, jezdíme vždy s cestovkou na 11-12 dní se snídaní nebo polopenzí. Santorini však v nabídkách zájezdů je většinou na 8 dní a bez stravy nebo se snídaní. Pokud máte na mysli se vejít do 25 000 Kč pro dva, tak si myslím, že pouze v last mini a po sezóně ( konec září a později). Letos jsem našla pobyt na 11 dní s polopenzí ve FM za 13 200 Kč na osobu v rodinném penzionu s dobrými recenzemi, takže v porovnání s cenou za dovolenou na Santorini dáme tak přednost trávení aktivní dovolené na jiném ostrově v Řecku. Pobyty na Santorini jsem na různých stránkách CK hodně i cenově prohlížela, ale do 25 000 Kč jsem takovou nabídku neviděla. Zkoušela bych se zeptat přímo v některé CK, určitě budou vědět, zda se dají do této ceny pobyty na Santorini zakoupit. A nám se snad jednou splní sen tento ostrov navštívit.
Mia07
věrná členka věrná členka /
Mia07
věrná členka věrná členka / před 5 lety
Mia07
před 5 lety
@tulacka32 ~ příště raději koukejte na first. Měla jsem ho taky v merku, poslední týden v srpnu. A se snídaní to nebylo drahé. Vlastně to vyšlo stejně jako nakonec vítězná Lefkada. Tu máme za 26 tis. se snídaní.
tulacka32
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
tulacka32
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 5 lety
tulacka32
před 5 lety
@Mia07 ~ ve first jsme kupovali zajezd pro celou rodinu,zacatek cervence na 11 dni,Rhodos. Ale mam informace,ze i se snidani na tyden se do 25tis na konci srpna vejdem.
Mia07
věrná členka věrná členka /
Mia07
věrná členka věrná členka / před 5 lety
Mia07
před 5 lety
@tulacka32 ~ já teď už nekoukala ale zase už to bude prebrane, to nemám ráda. Já vždy kupuji firt všechny zájezdy.
tulacka32
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
tulacka32
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 5 lety
tulacka32
před 5 lety
@Mia07 ~ tak ja jeste pred 14 -ti dny nevedela,ze to vyjde ,budem moct vyrazit nekam s pritelem sami,ze nam nekdo pohlida holcicky. a taky ted radsi nekoukam,az se vratime v tom cervenci. Nebo mozna nez odletime. Ale rada bych,to jo.
Melly1
stálá členka stálá členka /
Melly1
stálá členka stálá členka / před 5 lety
Melly1
před 5 lety
Do Řecka už letíme po několikáté, letos máme Zakynthos. Ve dvou nás vyšel i s pojištěním na 11 dní s all inclusive na 52 610,- Kč. Je to sice hodně,nejcíc, co jsme kdy platili, ale letos si chceme dovolenou užít přímo na pláži. Loni jsme nikde nebyli.Vždy jsme to měli tak do 400 m k moři. Zájezd jsme kupovali jako First Minute. Já už jsem na Zakynthosu byla před dvěma lety a to v destinaci Tsilivi, letos máme Alykes.
Mojinka
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
Mojinka
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 5 lety
Mojinka
před 5 lety
My letíme na začátku června na Rhodos . Cena za dva dospělé + dítě 9 let dohromady 50.000 Kč. Je to 5 hvězdičkový hotel - rodinný pokoj a all inclusive. Nakupovali jsme ve first minute.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů