S batohem do světa a bez cestovky

Vloženo: 17. května 2019
Poslední příspěvek: 22. května 2019
nová členka nová členka /
VendyH
nová členka nová členka / před 5 lety
VendyH
Já - žena (59) hledám aktivní parťačku/parťáka (nejen) na jaro 2020 - destinaci určí ceny letenek, délka cesty 3-4 týdny. Mám zkušenosti z jihovýchodní Asie (Srí Lanka, Indonésie, Malajsie, Singapur, Thajsko, Kambodža), ráda bych např. Vietnam nebo i něco z jižní či střední Ameriky a jiné... Nejsem příliš velký extrémista - spíš cestuji na pohodu, ráda nachodím dost kilometrů.
Těším se, VendyH

Odpovědi 2 odpovědi

Anavi63
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
Anavi63
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 5 lety
Anavi63
před 5 lety
@VendyH ~ Ahoj, zajimaly by me take destinace v Asii ci stredni nebo jizni Americe a rada nekam na jare vyrazim, nejlepe brezen. Predstavy by to chtelo probrat osobne. Jsem zena - 56 let z Prahy, nekuracka. Ivana
ivanaindrova@volny.cz
VendyH
nová členka nová členka /
VendyH
nová členka nová členka / před 5 lety
VendyH
před 5 lety
@Anavi63 ~ dekuji za odezvu, jsem z Jablonce n.N., ted koncim nemocenskou po urazu, urcite jsem pro se sejit az budu pohyblivejsi (kotnik 😁), pocitam zacatkem cervence? Napiseme si na e-mail? Take jsem nekuracka.
Muj e-mail:
vaclava.horackova@icloud.com

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů