Naxos od 19 990 Kč
Zobrazit zájezdy

Naxos - co vidět?

Vloženo: 12. května 2019
Poslední příspěvek: 23. května 2019
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
Aknelka
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 5 lety
Aknelka
Pokračuji v poznávání Řecka. Letos padl los na ostrov Naxos, jsem přesvědčena, že to byla dobrá volba. Co je top na tomto ostrově?

Odpovědi 1 odpověď

Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce /
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce / před 5 lety
Kristýna
před 5 lety
@Aknelka ~ Zdravím, Naxos je skvělá volba! Navštívila jsem ostrov minulé léto, a ani v hlavní sezóně Naxos neokupovali turisté.
Doporučuji navštívit pláže na západním pobřeží, které je hodně větrné a moře je divočejší, tudíž vhodné pro vodní sporty jako je windsurfing, ale najdou se zde i krásné klidné zátoky. Pěkná je například Aliko beach.
Pěkné ubytování najdete v městečku Aghios Prokopios nebo Aghia Anna.
Za památkami a tavernami se vydejte do hlavního města Naxos, za mě je to jedno z nejkrásnějších řeckých měst.
Za shlédnutí stojí také typické řecké vesničky Filoti či Danakos. A pokud máte rádi túry, vydejte se pozorovat západ slunce z nejvyšší hory Zeus.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů