Knihy o cestování II. - Kam jste se po přečtení knihy rozhodli vydat?

Vloženo: 22. května 2019
Poslední příspěvek: 26. května 2019
věrná členka věrná členka /
Darina
věrná členka věrná členka / před 5 lety
Darina
Zajímalo by mě zda jste po přečtení nějaké knihy měli hroznou chuť na to místo vyrazit? Mně se tohle u knih stává docela často. Ovlivnila vaše cesty takhle nějaká kniha? Nebo i film. Třeba po přečtení Jíst, meditovat, milovat jsem musela jet do Říma.

Odpovědi 9 odpovědí

Dáša
Administrátor Administrátor /
Dáša
Administrátor Administrátor / před 5 lety
Dáša
před 5 lety
Za mě z posledních co jsem teď četla rozhodně Skleněný pokoj od Simona Mawera. Nutně musím do vily Tugendhat.
Maruška26
nová členka nová členka /
Maruška26
nová členka nová členka / před 5 lety
Maruška26
před 5 lety
Já jsem se musela vydat s přítelem do obce Žítková po přečtení Žítkovských bohyní. Hrozně se mi kniha líbila.
Ondra
Administrátor Administrátor /
Ondra
Administrátor Administrátor / před 5 lety
Ondra
před 5 lety
Mně se líbila Noc v Lisabonu tolik, že jsem se loni vydal do Portugalska Skvělá kniha, ostatně jako všechny od Remarqua
Tom_D
věrný člen věrný člen /
Tom_D
věrný člen věrný člen / před 5 lety
Tom_D
před 5 lety
Mě "Muž, který chtěl být šťastný" podnítil k návštěvě Bali
Dáša
Administrátor Administrátor /
Dáša
Administrátor Administrátor / před 5 lety
Dáša
před 5 lety
@Tom_D ~ „Když se naučíte obracet se na druhé a říkat si o to, co potřebujete, celý svět vám bude ležet u nohou.“ Četl jsi Tome i tu druhou? "Den, kdy jsem se naučil žít."?
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce /
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce / před 5 lety
Kristýna
před 5 lety
Já naprosto zbožňuji film Dobrý ročník z vinařského prostředí, který se natáčí v Provence, a zrovna před 2 týdny jsem hlavní natáčecí lokality i navštívila
Ovča
věrný člen věrný člen /
Ovča
věrný člen věrný člen / před 5 lety
Ovča
před 5 lety
Film prázdniny v Římě, ne, že jsem kvůli němu do Říma jela, ale když už jsem v něm byla, tak jsem musela navštícit atrakci "ústa pravdy."
Sally
legenda legenda /
Sally
legenda legenda / před 5 lety
Sally
před 5 lety
Mně jako kluka určitě lákalo navštívit kraje Karla Maye, což se mi podařilo do zemí bývalé Jugoslávie, nikoli do míst, kde se "skutečně" děj Vinetoua odehrával.
Určitě by mě lákaly kraje, kde se odehrávali Lovci orchideí, ještě více fantasty od J.M. Trosky nebo od J. Verne. Ale to už se mi asi těžko podaří (Troska určitě ne ).
Jo vlastně jedno ano, Aye-Aye a já od Geralda Durella. Tak to se nám podařilo a bylo to "špica "
Vladimír_Suchánek
nový člen nový člen /
Vladimír_Suchánek
nový člen nový člen / před 5 lety
Vladimír_Suchánek
před 5 lety
@Sally ~ Durrelovky jsou opravdu skvělé. Já tenkrát začínal knihou "O mé rodině a jiné zvířeně", která se odehrává na Korfu. Kam jsme se s manželkou skutečně vydali a byli jsme nadšeni.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů