Gouves od 13 290 Kč
Zobrazit zájezdy

Kréta - Gouves, aktuální situace

Vloženo: 3. května 2019
Poslední příspěvek: 28. května 2019
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Luisa
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
Luisa
V červnu letíme do Kato
Gouves-sever Kréty.Nevíte aktuální situaci, náhodou záplavy v dubnu tam nebyly?

Odpovědi 7 odpovědí

Bejuna
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Bejuna
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
Bejuna
před 5 lety
@Luisa ~ záplavy byly hlavně v oblasti Lerapetry na jihu... byla jsem tam v době povodní a projela Kretu od Kolymbari až po Eloundu... pokud tam záplavy proběhly ještě před mým priletem (po mem odletu už určitě ne)....nebyly po nich žádné památky.
Tom_D
věrný člen věrný člen /
Tom_D
věrný člen věrný člen / před 5 lety
Tom_D
před 5 lety
Dobrý den, mám zprávy o tom, že na Krétě už po povodních nejsou žádné následky. Na Krétě jsou na tyto záplavy poměrně zvyklí a zvládají poměrně rychle odstraňovat následky povodní, nemusíte mít tedy žádné obavy
Luisa
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Luisa
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
Luisa
před 5 lety
Kréta.Prosim nevíte,zda se nyní už dá koupat v moři na Krétě? Aktuální předpovědi co se teploty týče mně připadají že je tam chladněji.
Luisa
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Luisa
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
Luisa
před 5 lety
@Tom_D ~ Kréta.Prosim nevíte,zda se nyní už dá koupat v moři na Krétě? Aktuální předpovědi co se teploty týče mně připadají že je tam chladněji.
Mojinka
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
Mojinka
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 5 lety
Mojinka
před 5 lety
@Luisa ~ My jsme byli na Krétě vloni na začátku června a skvěle jsme si to užili. Voda kolem 22 stupňů - bylo to na pohodu, hlavně málo lidí.
Tom_D
věrný člen věrný člen /
Tom_D
věrný člen věrný člen / před 5 lety
Tom_D
před 5 lety
@Luisa ~ Koupat se dá vždycky, záleží na otužilosti jedince Koukám, že v Kato Gouves se teď teplota vzduchu pohybuje okolo 26°C a teplota moře se nyní pohybuje mezi 20-21°C, takže na pohodové koupání to úplně není, nicméně teplota teď bude teď už jen stoupat.
Fesoj
stálý člen stálý člen /
Fesoj
stálý člen stálý člen / před 5 lety
Fesoj
před 5 lety
@Tom_D ~ Pokud letos chcete navštívit ostrov Lefkáda s místem Agios Nikitas tak věřte, že podle mne je toto nejhezčí místo v Řecku. Zajděte si přes kopec na pláž Milos, kde není nikdy dost lidí a dále se jeďte lodí podívat na ostrovy v okolí jako jsou Skorpios, Meganisi Ithaku a Kefalonii. Je to celodenní výlet lodí z města Nidry. Lodní výletem se dostanete přes mis Dukáto na pláž Porto Katsiky nebo pláž Egremi. Obě stojí za to. Přeji pěknou dovolenou. Lefkáda je opravdu nej. Možná, že zde potkáte některé naše celebrity, které rádi na tento ostrov jezdí. Azurově modré moře a čistá hlava to je super dovolená, která si na vás zde počká.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů