Řecko od 2 719 Kč
Zobrazit zájezdy

Lefkada Kastrosykia - zkušenosti

Vloženo: 23. května 2014
Poslední příspěvek: 26. května 2014
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 10 lety
anonym
Líbí se mi hotel na lefkadě v oblasti kastrosykia, někde jsem ale četla že to není až tak pěkné místo. nebyl někdo? jinak přijmu jakékoliv doporučení na jinou oblast. díky

Odpovědi 6 odpovědí

anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 10 lety
anonym
před 10 lety
Zdravím Vás Katko,
oblast u Prevezy - Kastrosykia je spíš taková periférie oblasti Prevezy. Jsou tam dlouhé opuštěné pláže a hotely jsou rozesety po okolí. Vše je tam ale daleko, doporučuji si pronajmout auto na celý pobyt a cestovat.
Každopádně já doporučuji Lefkadu - Vassilikki / Agios Nikitas.
Mikey
Administrátor Administrátor /
Mikey
Administrátor Administrátor / před 10 lety
Mikey
před 10 lety
Dobrý den,
váš dotaz jsem napsal na Facebook. První odpověď přišla od Ireny:
Ahoj Katko,na Lefkádě jsme byli,oblast Nidri,hotel na pláži v zeleni,pláž je malá,jenom pro hotel,ale úžasná,ležíš pod stromama,byla to moje nejkrásnější dovča aže už jich bylo...
LadinnJ
stálý člen stálý člen /
LadinnJ
stálý člen stálý člen / před 10 lety
LadinnJ
před 10 lety
Ještě bych chtěl dodat, že je to na pevnině, a ne na ostrově Lefkada. Hodně lidí si to plete.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 10 lety
anonym
před 10 lety
Ahoj Katy ,
my bydleli v Agios Nikitas ... půjčovnu skutrů či čtyřkolek jsme měli hned vedle ubytka.V půjčovně je paní,která mluví česky,takže značka ideál.Ubytovaní jsme byli v apartmánem Milia , sice jsme si vařili sami,ale my se nechtěli omezovat časem hotelu na snídaně a večeře.... každý den,nám vytřeli podlahu,vynesli odpadky... fakt super.Na krásné pláže co byli dál,tak jsme si dojeli skutrem.Ale na Agios Nikitas,bych jela znova několikrát.Nádherné pláže,voda a ta modř posílám odkaz na ubytko www.recko.name/recenze.php…
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 10 lety
anonym
před 10 lety
DOBRÝ DEN ....LEFKÁDA JE CELA KRÁSNÁ .......V KAŽDÉ OBLASTI JE TO UPLNĚ JINÉ ...NA ZÁPADNI STRANĚ OSTROVA JSOU NÁDHERNĚ ZBARVENÉ PLÁŽE ...A DOCELA ČASTO PĚKNÉ VLNY .....UBYTOVÁNÍ V KRÁSNÉM MĚSTEČKU AGIOS NIKITAS ...KRÁSNÉ PLÁŽE JAK PŘÍMO V AGIOS ...I V BLÍZKOSTI ......NA JIHU VE VASILIKI JE TO TAKY MOC HEZKÉ ..JE TO TAM VETŠÍ ..A RÁJ PRO SERFAŘE .....A NA VÝCHODNÍM POBŘEŽÍ ....V NIDRI ...A NIKIANĚ..A OKOLÍ...JE MOŘE KLIDNÉ ..S UZKÝMI PLÁŽEMI,,,,.NENÍ TAK TYRKYSOVÉ ......ALE IDEALNÍ K PLAVÁNÍ I PRO MALÉ DĚTI .......A NAKONEC ....U HLAVNÍHO MĚSTA LEFKÁDY ,,LEFKASU ...JE JEDNA KRÁSNÁ MĚSTSKA PLÁŽ U OTOČNÉHO MOSTU ..U MAJÁČKU ....A TA DAL OD LEVÉ STRANY NAVAZUJE ..NA DALSÍ KRÁSNOU PLÁŽ GYRA ....KTERÁ JE DLOUHÁ NEKOLIK KILOMETRU...A VEDE I OKOLO VĚTRNÝCH MLÝNU ..AZ KE SKALISKUM A KLÁŠTERU .....I TAM JE PÁR APARTMÁNU ..ALE CESTOVKY JE NEMAJI V NABIDCE ......POKUD MÁTE ZAJEM ,,,MRKNĚTE SE NA MÉ FOTOGRAFIE NA FB ,,,,Z LEFKÁDY ...2013........JA JI MILUJI ..A CHYSTÁM SE TAM I PŘESÍDLIT NA TRVALO ........ZDRAVÍM .....ILONA ŠTEFANOVÁ-LIBEREC.....
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 10 lety
anonym
před 10 lety
Byli jsme v Agios Nikitas a Lefkádu jsme projezdili křížem krážem. Je pravda, že v Agios toho moc není...je tam hezky, ale klid.Záleží, kdo, co preferuje.Nám to nevadilo. Pláž Milos je nádherná, ale představa každodenní pěší tůry do kopce a z kopce nebyla značka ideál....jezdí tam i vodní taxi. Nidri- tam to více žije, ale je to zase přístavní městečko a ke koupání je nutno popojít bokem. Vasilliki je rájem bláznů na windserfech, hodně tam fouká, ke koupání nutno jít delší trasu so zátoky. Určitě doporučuji půjčit motorku, nebo auto a vyjet a užít si nádherné pláže, krásné výhledy a relax. Já osobně jsem se do Lefkády zamilovala...

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů