Rusko, Gruzie, Arménie

Vloženo: 2. prosince 2018
Poslední příspěvek: 28. ledna 2020
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 5 lety
anonym
Ahoj. Někdo +/-50 příští rok do Ruska, případně Gruzie, Arménie, Izrael, Itálie, Řecko, ale i jinam dle dohody. Ideálně bych ráda našla kamarádku na společné cestování, kromě poznávacích zájezdů i na dovolenou k moři, případně víkendy na horách v ČR. Jsem od MB.

Odpovědi 8 odpovědí

anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 5 lety
anonym
před 5 lety
Kdo má zájem o Izeael příští jaro nebo i v listopadu? Ráda cestuji jsem od Pardubic, nekouřim a je mi 62 let.Raději poznávací zájezdy než válení u moře.Maru
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 5 lety
anonym
před 5 lety
Uvažuji o Arménii, Gruzii, Číně, ale nebráním se ani cestám po Evropě a ČR. Zkušenosti s cestováním bez CK mám.
Časově od června 2019.
Jsem z Ústí nad Labem.
Eva
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
anonym
před 5 lety
@anonym ~ Je ta Gruzie ještě aktuální? Mohla bych v červnu. Mám zájem o hory, především Tushetii, ale je možná i Svanetie, záleží na domluvě. Jsem ze Zlína.
Ëva
Světobežnice
nový člen nový člen /
Světobežnice
nový člen nový člen / před 5 lety
Světobežnice
před 5 lety
@anonym ~ Ahoj zdraví příští rok chci navštívit kveten_cerven Gruzii asi na 14 _17 dnů s příletem do Kuthaisi . Letenky a program se zajišťuje , jednu cestující ještě hledám. Jarmila 723739606
Světobežnice
nový člen nový člen /
Světobežnice
nový člen nový člen / před 5 lety
Světobežnice
před 5 lety
@Světobežnice napsal(a):
@anonym ~ Ahoj zdraví příští rok chci navštívit kveten_cerven Gruzii asi na 14 _17 dnů s příletem do Kuthaisi . Letenky a program se zajišťuje , jednu cestující ještě hledám. Jarmila 723739606
Yarraville
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Yarraville
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
Yarraville
před 4 lety
@Světobežnice ~ Dobrý den,
ráda bych letos v září do Armenie a Gruzie.Hledám spolucestující, je mi 57 let.
Lenka
anonym
stálý člen stálý člen /
anonym
stálý člen stálý člen / před 4 lety
anonym
před 4 lety
@anonym ~ únor/2020 RÁDA BYCH VYRAZILA NA POBYT.
Hledám pohodové,usměvavé spoluvýletníka či spoluvýletnici -kteří mají rádi humor a vtip,klid a pohodu-pohyb v přírodě se zakončení hospůdkou či cukrárnou
já bych ráda vyrazila někam na pobyt...
na několik dní...
a tam bych prochodila výletovala v přírodě relaxovala odpočívala
Je moc fajne a moc dobře -když je dobrá náladička,lidé si rozumí a baví je dělat spolu co je napadne a mají všichni z toho radost a dobrý pocit
Cestovala jsem i pracovala v cizině.
Ráda odpovím na Váš e-mail.
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
anonym
před 4 lety
@Yarraville ~ Ahoj, já bych mohla v červenci, srpnu.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů