Cestovka travelsnack

Vloženo: 27. května 2019
Poslední příspěvek: 27. února 2023
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Růžička
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
Růžička
Prosím o radu na cestovní kancelář travelsnack jestli se opravdu mohu spolehnout ze odletime na dovolenou

Odpovědi 304 odpovědí

Kiki09
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Kiki09
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
Kiki09
před 5 lety
@Boruvkamalina ~ Ale dokáže mi někdo říct, za co je podané TO??? Všichni píšete negativní recenze, ale nikdo nenapíše za co!
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
anonym
před 5 lety
Áno sú to naozaj podvodnici!! Objednali sme si zájazd na Krétu a žiadala som ich, či by sa dala platba rozdeliť na dve časti že by sme najprv zaplatili prvú zálohu a potom druhu. Povedali že sa to dá. Zájazd pre dvoch stal dohromady 790€. Dohodli sme sa že im najprv zašleme 395€ a o niekoľko týždňov zvyšných 395€. V deň kedy som mala uhradiť prvú čiastku nám do toho niečo vbehlo čo sa týka financií a preto som im to neposlala. Následne došli maily že im neprišla žiadna platba. Ospravedlňovala som sa im, že bohužiaľ teraz sa mi nedá to zaplatiť. Reakcia bola okamžitá a veľmi mila. Odpisovali mi naozaj ihneď a navrhli mi, či by som im nemohla poslať aspoň 150€ ešte v ten deň. Začalo mi to byt už divne že im stačí aj 150€ ale povedala som si že sú veľmi mili a ústretoví a 150€ som im poslala ešte v ten deň. Na druhý deň som si prečítala komenty ktoré tu píšete a mne nebolo všetko jedno. Rozhodla som sa zájazd stornovať a nech mi vrátia 150€. Doteraz žiadna mailová odozva a už je tomu dva týždne ak nie viac. Skoro každý deň voláme s priateľom tomu “milému” chlapovi ktorý nám neustále tvrdí že do 15 dni nám peniaze vrátia a že ich bude urgovať. Po každé si vypočujeme nejakú výhovorku ale nič z toho... peniaze nám nevrátili a podľa mna už ani nevrátia takze chystáme sa aj my podať TO. Dávajte si pozor naozaj prídete o peniaze!!! V obchodnom registri majú uvedené základne imanie 2 KČ prosím pekne... Neobjednavajte od nich nič, to je len moje varovanie
Kiki09
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Kiki09
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
Kiki09
před 5 lety
@anonym ~ a na základě toho soudíte že jsou to podvodníci? Prominte, ale když si.objednate dovolenou a pak ji nechcete zaplatit najednou... vracet peníze není nutnost. Cestovní kanceláře by vám.je vůbec nevrátili...
Blape
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Blape
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
Blape
před 5 lety
@Kiki09 ~ souhlasím. Všichni by podávali TO, ale nikdo nepíše za co. Já si třeba myslím, že ty negativní recenze jim píše konkurence. Jsou levný a berou kšefty. A někdo to očividně špatně nese.
Katka1738949
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Katka1738949
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
Katka1738949
před 5 lety
@Darina ~ dobrý den, mohla bych se s vámi spojit jinak, než tady? Děkuji
Katka1738949
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Katka1738949
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
Katka1738949
před 5 lety
@Boruvkamalina ~ dobrý den, můžeme se spojit mimo tuhle diskuzi prosím? Dekuji
Katka1738949
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Katka1738949
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
Katka1738949
před 5 lety
@Bylman ~ dobrý den, můžeme se spojit jinde než mimo tuhle diskuzi prosím? Děkuji
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
anonym
před 5 lety
Dnes jsem neodletel. Údajně blokován účet agentury.
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
anonym
před 5 lety
@anonym ~ a kde ste mal letieť?
lvice
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
lvice
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
lvice
před 5 lety
@Veva ~ zaplatili jsme dovolenku do Turecka přes travelsnack, zatím nikdo neodpovídá a nikdo nám nezvedá telefon,jsem uz z toho zoufala,nevíte o nich někdo víc,prosím o odpověď
lvice
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
lvice
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
lvice
před 5 lety
@Veva ~ zaplatili jsme dovolenku do Turecka přes travelsnack, zatím nikdo neodpovídá a nikdo nám nezvedá telefon,jsem uz z toho zoufala,nevíte o nich někdo víc,prosím o odpověď
lvice
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
lvice
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
lvice
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
lvice
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
lvice
před 5 lety
@anonym ~
@anonym ~ máme letět za pár dní do turecka,ale jak to tady čtu,začínám být v koncích
RS
nový člen nový člen /
RS
nový člen nový člen / před 5 lety
RS
před 5 lety
@lvice ~ My máme zaplacený Egypt za 14 dní, nikdo to nebere ani neodepisuje, vypadá to na dovolenou u rybníka
lvice
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
lvice
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
lvice
před 5 lety
@RS ~ myslíte si,ze jsou to opravdu podvodníci,nechápu,jak jsme mohli naletět,někdo do diskuze píše,že s něma někde byl,tak fakt nevím,co si o tom myslíte vy?
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
anonym
před 5 lety
@Růžička ~ teraz sme dostali info,že majú zablokované účty cez FIO banku a do piatku by to chceli vyriešiť??
RS
nový člen nový člen /
RS
nový člen nový člen / před 5 lety
RS
před 5 lety
@anonym ~ kdo Vám tu informaci dal?
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
anonym
před 5 lety
@RS ~ volal som na tel.cislo ,ktore maju na stranke.
RS
nový člen nový člen /
RS
nový člen nový člen / před 5 lety
RS
před 5 lety
@lvice ~ už to tak asi vypadá, jestli už někdo neodletěl, oni neberou telefon ani neodepisují. Ani mi nepřišly pokyny, jak slibovali poslat 15 dní před odletem.
lvice
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
lvice
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
lvice
před 5 lety
začínám z toho mít velice špatný pocit,nevím,co dělat,myslíte,že někde odletíme?

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů