Chorvatsko od 698 Kč
Zobrazit zájezdy

Kam letos jedete do Chorvatska? / Kde jste byli?

Vloženo: 7. ledna 2018
Poslední příspěvek: 29. prosince 2019
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
Zdravím moc. KAM TO BUDE LETOS? Zajímá mě to, třeba najdu dobrou inspiraci. A když napíšete, proč na to místo jedete a v jakém období, bude to úplně TOP!!! )

Odpovědi 85 odpovědí

veksle
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
veksle
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
veksle
před 5 lety
Stále Grebaštica, už asi 15 roků. Blízko Primošte, Šibenik, kousek Trogir,Split. Vodopády na řece Krce, výlety lodí na Kornati. Pro nás super.
Klarinka
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Klarinka
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
Klarinka
před 5 lety
@anonym ~ Miluju to tam všude
Klarinka
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Klarinka
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
Klarinka
před 5 lety
@anonym ~ Já to tam miluju všude <3
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
anonym
před 5 lety
V srpnu půjdeme s manželkou podél pobřeží z Dubrovníku do Zadaru a zpět. Pronajali si malou jachtu na 2 týdny za pouhých 1 000 dolarů. V loňském roce jsme se stejným způsobem plavili ve Francii - je to prostě nezapomenutelné a nevysvětlitelné! Pokud má někdo zájem, jachtu najdete zde 2yachts.com/ru/boat/18904… Jsou drahé, ale ne moc.
cinan
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
cinan
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
cinan
před 4 lety
Jako každý rok v zimě leden ,únor Dom. Rep., z jara a na podzim Turecko a těsně před vánoci Egypt.Vřele doporučuji a kdo si myslí, že jsem boháč tak se mýlí, jen umím hledat na internetu a zásadně s Německýma c.k. a odlety z německa.Černý

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů