Cestovka travelsnack

Vloženo: 27. května 2019
Poslední příspěvek: 27. února 2023
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Růžička
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
Růžička
Prosím o radu na cestovní kancelář travelsnack jestli se opravdu mohu spolehnout ze odletime na dovolenou

Odpovědi 304 odpovědí

Dresick
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Dresick
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
Dresick
před 5 lety
@Blape ~ Napsali že místo a čas ještě upřesní dva dny před odjezdem. No a zítra máme jet. Stejně když to dám na policii tak se nám asi peníze nevrátí co? 😫
Blape
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Blape
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
Blape
před 5 lety
@Dresick ~ to nevím. V jakém jste hotelu? Zavolal bych si tam, zda tam o vás vědí vůbec.
Dresick
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Dresick
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
Dresick
před 5 lety
@Blape ~ a co bych tím docílil? ☺️
Blape
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Blape
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
Blape
před 5 lety
@Dresick ~ zjistil byste, jestli to máte zaplacené a tím pádem můžete odjet.
Sevro63
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Sevro63
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
Sevro63
před 5 lety
My asi ako tu čítam prídeme o 980e.
Mali by sme letieť 26.7. Takže nikto z Vás čo by ste v najbližších dňoch mali letieť ani jeden z Vás nedostal 15 dní pred odletom pokyny ani letenky. Takže vidím to tak, že sme pekne naleteli a oklamaných ľudí je viac než dosť, tak vidina vrátenia peňazí je dosť mizivá.
Možno preto Fio banka zablokovala účet, lebo bolo na travelsnack podané trestné oznámenie a tak im zabránili vybieliť účet a zdrhnúť. Možno uvidíme aspoň časť peňazí.
Veva
nový člen nový člen /
Veva
nový člen nový člen / před 5 lety
Veva
před 5 lety
@Sevro63 ~ dúfam,že zablokovala,majú ich niekoĺko,všetky ktoré sme mali sme uviedli na polícií
Lienka
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Lienka
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
Lienka
před 5 lety
@Veva ~ a vy ste kedy mali letieť? Neposlali vám žiadne letenky ani pokyny? Travelsnack s vami vôbec nekomunikoval? Čítala som, že viacerým mali presunúť lety alebo vrátiť peniaze, no nikto nepíše ako to vlastne pokračovalo.. my máme letieť 17.8. , v týždni som volala do travesnacku do čiech, pán ma ubezpečoval, že teraz majú nejaké problémy , že to riešia, no že sa nemám obávať, že všetko bude v poriadku a my vycestujeme. No keď toto všetko tu čítam no neviem... Neostáva nám nič iné len čakať..
Ananas
nový člen nový člen /
Ananas
nový člen nový člen / před 5 lety
Ananas
před 5 lety
@Lienka ~ Dobré ráno,
my máme letět na konci července. Mě se nepodařilo z nich dostat ani vouchery, třikrát jsem tam volala a i psala, pán jen sliboval a nic. Četla jsem tu, že již nereagují vůbec a ani nepřijímají nové objednávky. Tak to je zřejmě konečná. Uvidím jak to dopadne s těmi co mají letět příští týden a kdyžtak to zkusím také aspoň oznámit.
RS
nový člen nový člen /
RS
nový člen nový člen / před 5 lety
RS
před 5 lety
@Dresick ~ jak jste dopadli s tím odjezdem z Vyškova? Asi zbytečná otázka, že?
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
anonym
před 5 lety
@Ananas ~ Treba podať trestné oznámenie,čím viac nás bude,tým lepšie.Možem vedieť ako sa volal ten pán s ktorým ste komunikovali cez zákaznícku podporu???Lebo ja som mu po opakocaných výzvach o okamžité vrátenie peňazí a po jeho zavádzaní rovno povedala,že ak to nevyrieši pojde si aj on pekne sadnúť na 8 až 12 rokov do chládku!AJ SK číslo aj CZ čislo sú na súkromnú osobu a taktiež všetky účty vo Fio banke,ludia je to celé podvod.V deň pripísania nasich prostriedkov vo výške 2500 € firmu prepísali na maďara....!!!
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
anonym
před 5 lety
@Lienka ~ Pošlu Vám falošné vouchery,rezervačku cez booking na iba ubytovania,kde je možné storno.Nečakajte,podajte rovno trestné oznámenie.
Ananas
nový člen nový člen /
Ananas
nový člen nový člen / před 5 lety
Ananas
před 5 lety
@anonym ~ Pán se nepředstavoval jménem, takže bohužel nevim
Lienka
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Lienka
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
Lienka
před 5 lety
@anonym ~ voucher nám poslali po zaplatení a keď som volala, tak mi povedal, že letenky nám prídu 2.-3.8. tak teraz neviem... Máme dovtedy čakať? Či už teraz podať trestné oznámenie?
Ananas
nový člen nový člen /
Ananas
nový člen nový člen / před 5 lety
Ananas
před 5 lety
@anonym ~ Tak já zajdu po víkendu na policii. Ještě nikdy jsem nic podobného řešit nemusela, tak vůbec nevím, jak se to dělá. To nám všem ty prázdniny pěkně začaly
Lienka
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Lienka
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
Lienka
před 5 lety
@anonym ~ a vy ste mali kedy letieť? Už s vami nekomunikujú?
Veva
nový člen nový člen /
Veva
nový člen nový člen / před 5 lety
Veva
před 5 lety
Práve som im odoslala mail,som zvedavá či bude spatná vazba.V prípade,ze Vas je viac oklamaných,kludne ma kontaktujte na 00421905260057.Je veĺmi doležité,aby sme sa hromadne spojili a zapojili do toho aj MÉDIA!
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
anonym
před 5 lety
@Veva ~ aj ja som im dnes písal aj štvrtok a žiadna odpoveď, ale vás budem určite kontaktovať.
Veva
nový člen nový člen /
Veva
nový člen nový člen / před 5 lety
Veva
před 5 lety
@anonym ~ kĺudne mi volajte aj teraz.
Veva
nový člen nový člen /
Veva
nový člen nový člen / před 5 lety
Veva
před 5 lety
@Dresick ~ možem vedieť,či Ste niekam odletel?My tu na SK sa už spájame a riešime na PZSR,spojte sa i vy v Čechach,aby ĺudia viac neposielali peniaze na ich účty a hlavne sa neulakomili na nízku cenu ponúkaného zájazdu,na ktorý sa nedostanú.
Simon
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Simon
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
Simon
před 5 lety
Tak dnes mali letiet 4ludia cez nich do Bulharska. Poslali sme ich z letiska domov nakolko sa v zozname cestujucich nenachadzali. Pracujem v cestovnom ruchu od 2003 tento nazov agentury som v zivote nepocul. Ludia, ked vyberate zajazd, najdite si cas a obehajte fyzicky kamenne pobocky. Su cestovky, ktore tu predsa funguju 30rokov. Zajazd predsa nie je tricko aby ste si to objednavali z domu, cez mobil ci internet. Aky vyber, taka dovolenka.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů