Řecko od 2 689 Kč
Zobrazit zájezdy

Kam do Řecka v září?

Vloženo: 16. září 2014
Poslední příspěvek: 11. listopadu 2014
Administrátor Administrátor /
Mikey
Administrátor Administrátor / před 10 lety
Mikey
Kam byste vyrazili do Řecka v září?

Odpovědi 8 odpovědí

anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 10 lety
anonym
před 10 lety
Je mi jedno kam v Řecku je krásně všude --
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 10 lety
anonym
před 10 lety
Chtělo by se napsat kamkoli na ostrovy, ale jen protože pevninskou část ještě neznám. Vrátili jsme se v pátek z Rhodu, byl jsem tam podruhé a tentokráte si zapůjčil auto. Nedá se to popsat, jen komukoli doporučit.
Mikey
Administrátor Administrátor /
Mikey
Administrátor Administrátor / před 10 lety
Mikey
před 10 lety
Vilém: To věřím, byli jsme tam v roce 2011 ve Stegně (pár fotek). Kde jste byli vy?
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 10 lety
anonym
před 10 lety
kam koliv, ostrovy budou asi nejlepší, na pevnině by asi mohlo sprchnout jako nám v Parze..
my se vrátili před 4 dnyz Karpathosu..krása, vedro, koupání...nemělo to chybu.Jižní ostrovy jako Kréta, Rhodos, Karpathos, Kypr, v září nejjistější na počasí..
Mikey
Administrátor Administrátor /
Mikey
Administrátor Administrátor / před 10 lety
Mikey
před 10 lety
madona66: Karpathos je super. My jsme letos byli v termínu 22.8. - 2.9. v Corali.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 10 lety
anonym
před 10 lety
Byl jsem na Rhodu už podruhé. Bydleli jsme ve stejném hotelu Lomeniz asi 15 minut od starého města. Má to ohromnou výhodu, že je tam kam večer jít. Dvakrát týdně jsou kousek odtud místní trhy a nedaleko je i ojedinělý obchod-restaurace, v jedné půlce je možné koupit ryby nebo jiné mořské potvory a ve druhé je bezplatně opečou, nebo mají uvařenou chobotnici či upečené ryby. Ještě teď mi při pouhé vzpomínce tečou sliny proudem. Jinak jsme měli zapůjčené auto a ostrov objížděli. Jak už jsem psal vnitrozemí se nedá popsat. Například jen údolí Sedmi pramenů s podzemním tunelem - na jehož konci jsem uklouzl a rovnou se tam i vykoupal, nebo nakouknutí do klášterů i s místním poustevníkem. To se musí vidět. Příští rok plánuji Kypr, ale sem bych se chtěl ještě někdy vrátit.
Lacimaci
věrný člen věrný člen /
Lacimaci
věrný člen věrný člen / před 10 lety
Lacimaci
před 10 lety
Jak se září přehouplo do druhé poloviny, tak už radši jižněji. Na západě (třeba Parga) a Jónských ostrovech už bude nestálé počasí a Chalkidiki se taky pomalu vylidňují. Ale kdo má rád klid a nevadí mu nějaký ten mráček, užije i tam. Kdo má rád turistiku a chce v klidu navštívit třeba severní Řecko, města jako je Kastoria nebo Ioanina, kláštery na Meteora či Metsovo, tohle je ta správná chvíle.
Kdo se chce ještě slunit, ať jede radši na jih, Kyklady anebo Dodekanos, to by šlo! Takže Rhodos, Karpathos, to je jistota a samozřejmě taky Kréta.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 9 lety
anonym
před 9 lety
V Řecku se dá kamkoliv. My jsme byli v půlce září na Krétě, doporučuji někam v části Chania. Jsou tam ndherné pláže. Jinak na podzim bych asi volila poznávačku
eurodenik.cz/cestovani…

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů