Hotel Besani

67% Velmi dobré na základě 36 recenzí
Hotel Besani

Doporučené termíny

26. 8. (Po) - 9. 9. 2024 (Po)
Letecky15 dní
All inclusive
Klient nedoporučuje

Nedoporučujeme

Nedoporučujeme

10%Špatné

Nedoporučuji tento hotel Besani. Byly jsme ubytovaní na začátku sezony, v hotelu nebyly na sezonu a nápor turistů připraveni. Celý týden byl hektický, jak na place, tak na pokojích. V pokoji jsme celý týden měly špinavé dveře v koupelně od bývalých ubytovaných. Prach na soklu nad postelí, na soklu v celém pokoji. Jediný plus že každý den opravdu měnily osušky.

K restauraci se nedá říct kladného slova, zaplacený all inclusive a káva a čaj jen v době jídla. V baru jen od 10-22h 3 druhy alkoholu, který se nedá pít, po 22h už za peníze. Coca cola ředěná. Jídlo absolutně nepopsané, v lákavém inzerátu píší, že ryba každý den, ryba byla jen 1x za týden a to takové malé vysušené rybky, že člověk nic nesnědl. Pořád dokola něco na smetaně a na rajčatovým podkladu, nebo zasypané tunou sýru. Absolutní propadák. Člověk jede k moři, že něco vyzkouší, a ejhle ryby skoro žádné. Já jako člověk s intolerancí na laktozu, sem si skoro nevybralaba a měla jsem problém poznat, zda se v tom nějaká mléčná složka neschovává.

Na svačině žádné ovoce, jen pečivo, suché sušenky, suché cukrářské piškoty, hranolky a toast s rajčatem a balkanským sýrem zlitý oliv. olejem, každý den to stejné. Snídaně také každý den stejné, párečky, volská oka jinak klasika syr, šunka, máslo,... Výběr opravdu hrozný.

U bazénu propadlé kanálky, rozbitá dlažba, zarostlé trávou kolem lehátek. Nebezpečné pro děti.

Naše zkušenost příšerná, za nás nedoporučujeme!

Tohle si nepředstavujeme za takové peníze jako all inclusive. Obsluha v den odjezdu už po obědě měla narážky, že končíme, že dětem nechtěly nalít colu a manželovi udělat kávu. Opravdu tohle jako příjemný rodinný hotel opravdu ne!

Termín dovolené s dětmi: červenec 2023

Hodnocení
  • 10% Spokojenost / cena
  • 20% Pokoj
  • 10% Úklid
  • 10% Služby
  • 80% Lokalita
  • 10% Vybavení
Strava
  • 10% Špatná
Užitečné?Užitečná recenze?AnoAno (0)/NeNe (0)

Další recenze naleznete na


Zájezdy a ubytování do hotelu Hotel Besani nabízí


Může Vás zajímat