Recenze klientů hotelu Laguna Istra Hotel

90% Vynikající na základě 30 recenzí
Laguna Istra Hotel

Recenze hotelu Laguna Istra Hotel

Přidat recenzi

Laguna Istra Hotel 1. nejlépe hodnocený hotel v lokalitě Zelena Laguna z 9 hotelů.

Recenze

Invia.cz
90% 30 recenzí
Zobrazit

Recenze cestovatelů

Zájezdy a ubytování do hotelu Laguna Istra Hotel nabízí


Prohlédněte si podobné hotely v okolí

UbytováníLaguna Istra HotelHotel ZornaHotel PlaviHotel Laguna Gran VistaKemp Bijela UvalaLaguna Molindrio HotelHotel Laguna Parentium
 
Laguna Istra Hotel - Chorvatsko, Zelena Laguna
Hotel Zorna - Chorvatsko, Zelena LagunaHotel Plavi - Chorvatsko, Zelena LagunaHotel Laguna Gran Vista - Chorvatsko, Zelena LagunaKemp Bijela Uvala - Chorvatsko, Zelena LagunaLaguna Molindrio Hotel - Chorvatsko, Zelena LagunaHotel Laguna Parentium - Chorvatsko, Zelena Laguna
LokalitalokalitaZelena LagunalokalitaZelena LagunalokalitaZelena LagunalokalitaZelena LagunalokalitaZelena LagunalokalitaZelena LagunalokalitaZelena Laguna
Hodnocení
90%Vynikající
30 recenzí
80%Vynikající
4 recenze
72%Velmi dobré
4 recenze
84%Vynikající
17 recenzí
84%Vynikající
4 recenze
80%Vynikající
3 recenze
85%Vynikající
1 recenze
Cena od--2 729 Kč2 729 Kč-3 319 Kč9 450 Kč
Počet nabídek--3624-734
Průměrná cena--3 242 Kč3 662 Kč-3 791 Kč10 175 Kč
  ZobrazitZobrazitZobrazitZobrazitZobrazitZobrazit

Často kladené otázky Laguna Istra Hotel

Jak hodnotí Laguna Istra Hotel klienti?

Hodnocení hotelu je 90 % na základě 30 recenzí - přečíst recenze.

Může Vás zajímat