Recenze klientů hotelu Catalonia Royal La Romana

87% Vynikající na základě 5 recenzí
Catalonia Royal La Romana

Doporučené termíny

30. 10. (Pá) - 7. 11. 2026 (So)
Letecky z Prahy9 dní
All inclusive
5. 6. (So) - 10. 6. 2027 (Čt)
Letecky z Budapeště6 dní (5 nocí)
All inclusiveFirst minute

Recenze hotelu Catalonia Royal La Romana

Přidat recenzi

Catalonia Royal La Romana 2. nejlépe hodnocený hotel v lokalitě Bayahibe z 15 hotelů.

Recenze

Dovolená.cz
80% 1 recenze
Zobrazit
Cestolino.cz
100% 1 recenze
Zobrazit

Recenze cestovatelů

Klient doporučuje
100%Vynikající

Termín dovolené s partnerem: červenec 2019

Hodnocení
  • 100% Spokojenost / cena
  • 100% Služby
  • 100% Vybavení
Užitečné?Užitečná recenze?AnoAno (1)/NeNe (0)

Zájezdy a ubytování do hotelu Catalonia Royal La Romana nabízí


Prohlédněte si podobné hotely v okolí

UbytováníCatalonia Royal La RomanaDreams Dominicus La RomanaHotel Iberostar Hacienda DominicusDreams La RomanaViva Wyndham Dominicus PalaceViva Wyndham Dominicus BeachCatalonia Gran Dominicus
 
Catalonia Royal La Romana - Dominikánská republika, Bayahibe
Dreams Dominicus La Romana - Dominikánská republika, BayahibeHotel Iberostar Hacienda Dominicus - Dominikánská republika, BayahibeDreams La Romana - Dominikánská republika, BayahibeViva Wyndham Dominicus Palace - Dominikánská republika, BayahibeViva Wyndham Dominicus Beach - Dominikánská republika, BayahibeCatalonia Gran Dominicus - Dominikánská republika, Bayahibe
LokalitalokalitaBayahibelokalitaBayahibelokalitaBayahibelokalitaBayahibelokalitaBayahibelokalitaBayahibelokalitaBayahibe
Hodnocení
87%Vynikající
5 recenzí
90%Vynikající
1 recenze
87%Vynikající
46 recenzí
85%Vynikající
18 recenzí
82%Vynikající
97 recenzí
83%Vynikající
222 recenzí
80%Vynikající
87 recenzí
Cena od48 589 Kč51 900 Kč55 790 Kč47 890 Kč--64 190 Kč
Počet nabídek310268422--9
Průměrná cena71 846 Kč54 631 Kč61 921 Kč57 189 Kč--67 310 Kč
  ZobrazitZobrazitZobrazitZobrazitZobrazitZobrazit

Často kladené otázky Catalonia Royal La Romana

Jak hodnotí Catalonia Royal La Romana klienti?

Hodnocení hotelu je 87 % na základě 5 recenzí - přečíst recenze.

Kolik stojí zájezdy do hotelu?

Aktuálně je v nabídce 310 zájezdů. Ceny začínají na 48 589 Kč, nejdražší zájezd stojí 191 689 Kč - prohlédnout aktuální nabídku zájezdů.

Může Vás zajímat