Fotogalerie Civitel Creta Beach

89% Vynikající na základě 20 recenzí
Civitel Creta Beach

Doporučené termíny

20. 9. (Ne) - 27. 9. 2026 (Ne)
Letecky8 dní (7 nocí)
Polopenze
11. 10. (Ne) - 18. 10. 2026 (Ne)
Letecky z Prahy8 dní (7 nocí)
Snídaně

Aktuální fotografie hotelu Civitel Creta Beach v Řecku v lokalitě Amoudara.

Aktuální nabídky zájezdů

17. 9. (Čt) - 25. 9. 2026 (Pá)
Civitel Creta Beach 9 dní (7 nocí)
Letecky z Pardubic
17. 9. (Čt) - 24. 9. 2026 (Čt)
Civitel Creta Beach Snídaně 8 dní (7 nocí)
Letecky z Ostravy
17. 9. (Čt) - 24. 9. 2026 (Čt)
Civitel Creta Beach Polopenze 8 dní (7 nocí)
Letecky z Ostravy
17. 9. (Čt) - 25. 9. 2026 (Pá)
Civitel Creta Beach Polopenze 9 dní (7 nocí)
Letecky z Pardubic
17. 9. (Čt) - 25. 9. 2026 (Pá)
Civitel Creta Beach Snídaně 9 dní (7 nocí)
Letecky z Pardubic
17. 9. (Čt) - 21. 9. 2026 (Po)
Civitel Creta Beach Snídaně 5 dní (3 noci)
Letecky z Pardubic
17. 9. (Čt) - 21. 9. 2026 (Po)
Civitel Creta Beach Polopenze 5 dní (3 noci)
Letecky z Pardubic
17. 9. (Čt) - 21. 9. 2026 (Po)
Civitel Creta Beach 5 dní (3 noci)
Letecky z Pardubic
17. 9. (Čt) - 24. 9. 2026 (Čt)
Civitel Creta Beach 8 dní (7 nocí)
Letecky z Ostravy
18. 9. (Pá) - 25. 9. 2026 (Pá)
Civitel Creta Beach Snídaně 8 dní (7 nocí)
Letecky z Českých Budějovic

Prohlédněte si podobné hotely v okolí

UbytováníCivitel Creta BeachSanta Marina BeachSanta Marina ResortHotel Dessole Dolphin Bay ResortDolphin Bay Holiday ResortAmounda BayGorgona
 
Civitel Creta Beach - Řecko, Amoudara
Santa Marina Beach - Řecko, AmoudaraSanta Marina Resort - Řecko, AmoudaraHotel Dessole Dolphin Bay Resort - Řecko, AmoudaraDolphin Bay Holiday Resort - Řecko, AmoudaraAmounda Bay - Řecko, AmoudaraGorgona - Řecko, Amoudara
LokalitalokalitaAmoudaralokalitaAmoudaralokalitaAmoudaralokalitaAmoudaralokalitaAmoudaralokalitaAmoudaralokalitaAmoudara
Hodnocení
89%Vynikající
20 recenzí
88%Vynikající
74 recenzí
70%Velmi dobré
2 recenze
80%Vynikající
7 recenzí
84%Vynikající
145 recenzí
85%Vynikající
100 recenzí
71%Velmi dobré
8 recenzí
Cena od15 250 Kč------
Počet nabídek76------
Průměrná cena22 525 Kč------
  ZobrazitZobrazitZobrazitZobrazitZobrazitZobrazit

Může Vás zajímat