Recenze klientů hotelu Stalis Beach

67% Velmi dobré na základě 17 recenzí
Stalis Beach

Doporučené termíny

30. 8. (Ne) - 4. 9. 2026 (Pá)
Letecky z Pardubic6 dní (4 noci)
PolopenzeLast minute

Recenze hotelu Stalis Beach

Přidat recenzi

Stalis Beach 24. nejlépe hodnocený hotel v lokalitě Stalida z 57 hotelů.

Recenze

Dovolená.cz
80% 2 recenze
Zobrazit
Cestolino.cz
80% 1 recenze
Zobrazit

Recenze cestovatelů

Klient doporučuje
80%Vynikající

Termín dovolené s partnerem: srpen 2019

Hodnocení
  • 80% Spokojenost / cena
  • 85% Pokoj
  • 85% Služby
  • 90% Lokalita
  • 85% Vybavení
Užitečné?Užitečná recenze?AnoAno (0)/NeNe (0)

Zájezdy a ubytování do hotelu Stalis Beach nabízí


Prohlédněte si podobné hotely v okolí

UbytováníStalis BeachHotel Palm BeachIraklis Apartments & StudiosPaloma Garden HotelStudia ElectraEstelar Christiana Beach HotelVilla Alexandra
 
Stalis Beach - Řecko, Stalida
Hotel Palm Beach - Řecko, StalidaIraklis Apartments & Studios - Řecko, StalidaPaloma Garden Hotel - Řecko, StalidaStudia Electra - Řecko, StalidaEstelar Christiana Beach Hotel - Řecko, StalidaVilla Alexandra - Řecko, Stalida
LokalitalokalitaStalidalokalitaStalidalokalitaStalidalokalitaStalidalokalitaStalidalokalitaStalidalokalitaStalida
Hodnocení
67%Velmi dobré
17 recenzí
76%Velmi dobré
53 recenzí
56%Dobré
10 recenzí
72%Velmi dobré
12 recenzí
90%Vynikající
1 recenze
78%Velmi dobré
371 recenzí
73%Velmi dobré
4 recenze
Cena od12 200 Kč-12 290 Kč-13 290 Kč--
Počet nabídek28-120-120--
Průměrná cena14 113 Kč-12 642 Kč-13 290 Kč--
  ZobrazitZobrazitZobrazitZobrazitZobrazitZobrazit

Často kladené otázky Stalis Beach

Jak hodnotí Stalis Beach klienti?

Hodnocení hotelu je 67 % na základě 17 recenzí - přečíst recenze.

Kolik stojí zájezdy do hotelu?

Aktuálně je v nabídce 28 zájezdů. Ceny začínají na 12 200 Kč, nejdražší zájezd stojí 19 580 Kč - prohlédnout aktuální nabídku zájezdů.

Může Vás zajímat