Kniha Korfu s Pavlou Smetanovou

Kniha Korfu s Pavlou Smetanovou

390

zbývá posledních pár kusů
doprava Českou poštou

Pokud si vyberete tuto odměnu, bude z Vašeho věrnostního účtu odečteno 390 věrnostních bodů. Odměny jsou standardně odesílány jednou týdně.

Krásná kniha Korfu s Pavlou Smetanovou. Objevte tajné pláže i skrytá zákoutí hlavního města. Přečtěte si historky ze života na Korfu a nasajte místní atmosféru. Zjistěte, kde opravdu bydlela rodina spisovatele Geralda Durrella. Ochutnejte místní speciality a zajděte na tržiště v Kerkyře.

  • Počet stran: 198
  • Vazba: brožovaná
  • Ilustrace: barevné fotografie
  • Formát: 120 x 200

Za odměnu děkujeme partnerovi: http://www.ostrovanka.cz/

Pavla Smetanová se narodila v roce 1974 na Valašsku a od svých 21 let pracovala jako turistická průvodkyně ve Španělsku, v Tunisku, Egyptě, na Kanárských ostrovech, v Dominikánské republice a na řeckém ostrově Korfu, kde se nakonec usadila. V zimním období píše a publikuje své postřehy ze života na Korfu a v letním období je dodnes činná jako průvodkyně.

Jak získat odměnu?
Zapojte se do věrnostního programu

Pro registrované uživatele Cestolina jsme připravili věrnostní program ve kterém můžete získat zajímavé odměny. Za vaši aktivitu získáváte cestoliňáky, které můžete směnit za zboží nebo služby ve vašem profilu. Více informací o věrnostním programu naleznete zde.

Nemáte zatím vytvořený účet?

Vytvořte si ho za pár vteřin, stačí zadat Váš e-mail a heslo.