Kniha Příběhy z korfských uliček

Kniha Příběhy z korfských uliček

458

zbývá posledních pár kusů
doprava Českou poštou

Pokud si vyberete tuto odměnu, bude z Vašeho věrnostního účtu odečteno 458 věrnostních bodů. Odměny jsou standardně odesílány jednou týdně.

Skvělá kniha Příběhy z korfských uliček od Pavly Smetanové. Kdo z nás někdy nesnil o životě na ostrově, dívat se ze stínu olivovníku na blankytné moře, popíjet výtečné víno a poslouchat cvrkot cikád? Pavla Smetanová se už potřetí věnuje životu na ostrově Korfu. Popisuje jeho krásy, ale také úskalí.

  • Počet stran: 256
  • Vazba: vázaná s přebalem
  • Ilustrace: černobílé fotografie
  • Formát: 120 x 200

Za odměnu děkujeme partnerovi: http://www.ostrovanka.cz/

Pavla Smetanová se narodila v roce 1974 na Valašsku a od svých 21 let pracovala jako turistická průvodkyně ve Španělsku, v Tunisku, Egyptě, na Kanárských ostrovech, v Dominikánské republice a na řeckém ostrově Korfu, kde se nakonec usadila. V zimním období píše a publikuje své postřehy ze života na Korfu a v letním období je dodnes činná jako průvodkyně.

Jak získat odměnu?
Zapojte se do věrnostního programu

Pro registrované uživatele Cestolina jsme připravili věrnostní program ve kterém můžete získat zajímavé odměny. Za vaši aktivitu získáváte cestoliňáky, které můžete směnit za zboží nebo služby ve vašem profilu. Více informací o věrnostním programu naleznete zde.

Nemáte zatím vytvořený účet?

Vytvořte si ho za pár vteřin, stačí zadat Váš e-mail a heslo.