Iberostar Averroes - Yasmine Hammamet, Tunisko
Iberostar Averroes
Tunisko | Yasmine Hammamet
49 zájezdů od 11 890 Kč do 20 080 Kč
Navštívil(a) jsem
Buďte první!
Chystám se
Buďte první!

Detail hotelu Iberostar Averroes

Pláž - Písčitá pláž přímo u hotelu. Slunečníky, lehátka a plážové osušky (vratná kauce) u bazénu a na pláži zdarma.

Poloha - Třípatrový hotel leží jen pár desítek metrů od několik kilometrů dlouhé palmové promenády lemované kavárnami a obchůdky v oblasti Hammamet-Yasmine, cca 12 km od centra Hammametu.

Sport a zábava - 1 hodina tenisu denně, aerobic, vodní pólo, fitness, 1x za pobyt turecké lázně, kolektivní sporty, vybrané bezmotorové vodní sporty na pláži, dětský klub, denní a večerní animační programy v rámci all inclusive zdarma. Fitness, sauna, masáže, biliár a motorizované vodní sporty na pláži za poplatek.

Tipy pro správnou volbu - elegantní hotel přímo u široké písčité pláže | kvalitní hotelové zázemí a služby | all inclusive v ceně

Vybavení hotelu - Vstupní hala s recepcí a směnárnou, restaurace, restaurace a la carte, maurská kavárna, hlavní bar, snack bar u bazénu, konferenční místnost, internet (za poplatek), WiFi v prostoru recepce zdarma, obchod se suvenýry, venkovní bazén s jacuzzi a dětský bazén.

Pokoje - Dvoulůžkové pokoje s klimatizací, vlastním příslušenstvím, TV, telefonem, a balkonem nebo terasou. Minibar za poplatek. Možnost 1 přistýlky.

vzdálenost od: pláže - u pláže, letiště 80 km, centra 12 km, nákupní možnosti - v okolí hotelu

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

Zájezdy do hotelu Iberostar Averroes nabízí

Iberostar Averroes
od 11 890 Kč
Iberostar Averroes
od 11 890 Kč

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: