Dovolená v Tunisku 2018/2019

 
Termín:

Strava:
Doprava:
Počet dnů:
Cena:
Slevy:
Typ zájezdu:
Název hotelu:
Úroveň hotelu:
Prodejce:
Novostar Premium Bel Azur Thalassa & Bungalows
11. 7. (Čt) - 25. 7. 2019 (Čt)
Invia.cz: Novostar Premium Bel Azur Thalassa & Bungalows
15 dní
Letecky
Bratislava, Košice
All inclusive
19. 7. (Pá) - 30. 7. 2019 (Út)
Invia.cz: Novostar Premium Bel Azur Thalassa & Bungalows
12 dní
Letecky
Bratislava
All inclusive
1. 8. (Čt) - 12. 8. 2019 (Po)
Invia.cz: Novostar Premium Bel Azur Thalassa & Bungalows
12 dní
Letecky
All inclusive

Levná dovolená Tunisko

Tunisko leží v severní Africe na pobřeží Středozemního moře. Rozlohou zaujímá přes 163 tisíc km2 a žije v něm necelých 10 milionů obyvatel. Úředním jazykem je arabština a národní měnou je tuniský dinár (tD). Pro své stále teplé klima je Tunisko vyhledávaným místem pro dovolené strávené u moře. Země oplývá teplým mořem, písečnými dunami, lahodnými fíky a velkým množstvím bazarů, na kterých pořídíte vše, na co si jen vzpomenete.

Hlavním městem Tuniské republiky, jak zní její oficiální název, je Tunis s dvěma miliony obyvatel. Turisty ve městě zaujme především historická část Medína, ve které se nachází mnoho významných pamětihodností, jakým je mauzoleum dynastie Husejnovců Tourbet e - Bey nebo arabsko-maurský palác Dar Othman.

K dalším atraktivním místům Tuniska patří ostrov Djerba a letoviska Tabarka, Nabeul či Gammarth. Zajímavým místem pro zájezd je letovisko Skanes, které vyniká širokými plážemi s křišťálovým mořem. Pobřeží je lemováno luxusními vilkami k pronájmu. Pro milovníky golfu se v blízkém okolí nachází několik golfových resortů.