Vyhledejte levné letenky
   Pasažéři
   Pasažéři

   Air Arabia

   První nízkonákladová společnost ve Spojených arabských emirátech byla založena roku 2003 a svoji hlavní základnu má na letišti Šardžá v Dubaji. Vlastní další tři podspolečnosti: Air Arabia Egypt, Air Arabia Jordan a Air Arabia Moroco. Používá výhradně letadla Airbus A320, se kterými létá do více než 100 destinací.

   Informace o Air Arabia

   Web www.airarabia.com
   IATA G9
   ICAO ABY
   Země Spojené arabské emiráty

   Informace o zavazadlech

   Příruční zavazadlo
   (55×40×20 cm, do 10 kg)
   zdarma
   Odbavené zavazadlo
   (součet všech rozměrů do 160 cm, do 20 kg)
   zdarma
   v tarifu Value a vyšším zdarma
   v tarifu Basic je zpoplatněno

   Uvedené informace jsou pouze orientační (poslední aktualizace 06. 02. 2020). Doporučujeme ověřit aktuální ceny na oficiálních stránkách.

   Letenky

   Air Arabia operuje nejvíce letů na Středním a Blízkém východě a v severní Africe. Nabízí ale i dálkové lety do Indie, Číny nebo na Srí Lanku a lety do všech větších evropských měst včetně Prahy. Zpáteční letenka do Dubaje nepatří se společností Air Arabia k nejlevnějším, může být ale zajímavou alternativou v případě, že pokračujete dále do Indie, kam naopak nabízí letenky za příznivější ceny než jiné společnosti.

   Letenky kupujte ideálně v obvyklém předstihu 2 až 4 měsíce před odletem. Cenu letenky vždy určuje společnost dle své obchodní politiky.

   Odbavení 

   Online odbavení 

   Oblíbeného online check-in můžete využít již 12 hodin před odletem (při letu z Dubaje 24 hodin).

   Odbavení na letišti 

   Letištní odbavení je se společností Air Arabia zdarma. Přepážky se obvykle otevírají 3 hodiny před odletem a zavírají 1 hodinu před nástupem do letadla. V některých případech lze využít odbavení přímo ve městě, bližší informace naleznete zde.

   Služby během letu

   Občerstvení

   Základní tarif Basic je bez občerstvení. V dalších tarifech je zahrnuto menší nebo větší studené či teplé občerstvení v závislosti na tarifu a délce letu. Ceny občerstvení, které si lze dokoupit před odletem, začínají na ceně 5 EUR.

   Byl Vám zrušen nebo zpožděn let?

   Ověřte si nárok na odškodnění za zpoždění letu nebo zrušení letu. Výše náhrady může dosáhnout až 600 € a lze o ni požádat až 3 roky zpětně. Zdarma si zkontrolujte výši náhrady online.

   Související diskuze

   Přidat příspěvek Přidat novou diskuzi

   Air Arabia přímá linka Praha – Casablanca

   Od 2. dubna zahájila společnost Air Arabia provoz přímé linky z Prahy do největšího marockého města Casablanky. Společnost bude na této trase létat… Zobrazit více
   Ondra
   Ondra

   Air Arabia - zkušenosti

   Jaké maté zkušenosti z leteckou společností Air Arabia. Děkují
   Fenix54
   Fenix54