Vyhledejte levné letenky
   Pasažéři
   Pasažéři

   Air Cairo

   Egyptská aerolinka byla založena v roce 2000 jako nízkonákladová dceřiná společnost EgyptAir, National bank of Egypt a Bank Misr. Hlavní základnu má na mezinárodním letišti v Káhiře. Létá z Egypta do arabských zemí a z Evropy do oblíbených dovolenkových destinací v Egyptě.

   Informace o Air Cairo

   Web www.flyaircairo.com
   IATA SM
   ICAO MSC
   Země Egypt

   Informace o zavazadlech

   Příruční zavazadlo
   (56×45×25 cm, do 7 kg)
   zdarma
   Odbavené zavazadlo
   (součet všech tří rozměrů do 158 cm, do 23 kg)
   zdarma
   sportovní vybavení 50 EUR
   Nadváha zavazadla
   (za 1 kg)
   5 €

   Uvedené informace jsou pouze orientační (poslední aktualizace 06. 02. 2020). Doporučujeme ověřit aktuální ceny na oficiálních stránkách.

   Letenky

   Se společností Air Cairo se setkáte především při letech v rámci zájezdu s cestovní kanceláří. Samostatně můžete celoročně letět z Prahy a Bratislavy do Hurghady, v letní sezóně navíc do Sharm El Sheik a Marsa Alam. Z Katowic lze do všech tří destinací létat celoročně. Ceny samostatných letenek jsou, především v hlavní prázdninové sezóně, poměrně vysoké a tak se mnohdy více vyplatí zakoupení zájezdu od cestovní kanceláře. Ceny letenek se pohybují od 7 500 Kč, záleží však na sezóně i předstihu, s jakým letenku kupujete.

   Odbavení

   Odbavení na letišti

   Letištní odbavení je se společností Air Cairo zdarma. Přepážky se obvykle otevírají 2 hodiny před odletem a zavírají 1 hodinu před nástupem do letadla.

   Služby během letu

   Občerstvení

   Při dálkových letech je poskytováno teplé občerstvení a nealkoholické nápoje v rámci ceny letenky. Rozsah občerstvení vždy závisí na délce letu a určuje ho aerolinka, případně cestovní kancelář.

   Byl Vám zrušen nebo zpožděn let?

   Ověřte si nárok na odškodnění za zpoždění letu nebo zrušení letu. Výše náhrady může dosáhnout až 600 € a lze o ni požádat až 3 roky zpětně. Zdarma si zkontrolujte výši náhrady online.

   Související diskuze

   Přidat příspěvek Přidat novou diskuzi

   Prozatím nikdo nezaložil diskuzi na toto téma. Buďte první.