Vyhledejte levné letenky
   Pasažéři
   Pasažéři

   Air Cairo

   Egyptská aerolinka byla založena v roce 2000 jako nízkonákladová dceřiná společnost EgyptAir, National bank of Egypt a Bank Misr. Hlavní základnu má na mezinárodním letišti v Káhiře. Létá z Egypta do arabských zemí a z Evropy do oblíbených dovolenkových destinací v Egyptě.

   Informace o Air Cairo

   Web www.flyaircairo.com
   IATA SM
   ICAO MSC
   Země Egypt

   Informace o zavazadlech

   Příruční zavazadlo
   (56×45×25 cm, do 7 kg)
   zdarma
   Odbavené zavazadlo
   (součet všech tří rozměrů do 158 cm, do 23 kg)
   zdarma
   sportovní vybavení 50 EUR
   Nadváha zavazadla
   (za 1 kg)
   5 €

   Uvedené informace jsou pouze orientační (poslední aktualizace 06. 02. 2020). Doporučujeme ověřit aktuální ceny na oficiálních stránkách.

   Letenky

   Se společností Air Cairo se setkáte především při letech v rámci zájezdu s cestovní kanceláří. Samostatně můžete celoročně letět z Prahy a Bratislavy do Hurghady, v letní sezóně navíc do Sharm El Sheik a Marsa Alam. Z Katowic lze do všech tří destinací létat celoročně. Ceny samostatných letenek jsou, především v hlavní prázdninové sezóně, poměrně vysoké a tak se mnohdy více vyplatí zakoupení zájezdu od cestovní kanceláře. Ceny letenek se pohybují od 7 500 Kč, záleží však na sezóně i předstihu, s jakým letenku kupujete.

   Odbavení

   Odbavení na letišti

   Letištní odbavení je se společností Air Cairo zdarma. Přepážky se obvykle otevírají 2 hodiny před odletem a zavírají 1 hodinu před nástupem do letadla.

   Služby během letu

   Občerstvení

   Při dálkových letech je poskytováno teplé občerstvení a nealkoholické nápoje v rámci ceny letenky. Rozsah občerstvení vždy závisí na délce letu a určuje ho aerolinka, případně cestovní kancelář.

   Byl Vám zrušen nebo zpožděn let?

   Ověřte si nárok na odškodnění za zpoždění letu nebo zrušení letu. Výše náhrady může dosáhnout až 600 € a lze o ni požádat až 3 roky zpětně. Zdarma si zkontrolujte výši náhrady online.

   Související diskuze

   Přidat příspěvek Přidat novou diskuzi

   Prozatím nikdo nezaložil diskuzi na toto téma. Buďte první.


   Nevybrali jste si?

   Podívejte se na

   Další akční nabídky

   Nebo si nastavte hlídač akcí, výhodné nabídky Vám neuniknou

   Hlídač akcí