Vyhledejte levné letenky
   Pasažéři
   Pasažéři

   Air China

   Národní letecká společnost Čínské lidové republiky sídlí v Pekingu, kde má zároveň i svoji hlavní základnu. Má většinový podíl v několika dceřiných společnostech a je členem asociace Star Alliance. Se svými více než 400 letadly obsluhuje přes 200 destinací.

   Informace o Air China

   Web www.airchina.com
   IATA CA
   ICAO CCA
   Země Čína

   Informace o zavazadlech

   Malé zavazadlo
   (do 5 kg)
   zdarma
   Příruční zavazadlo
   (55×40×20 cm, do 5 kg)
   zdarma
   v první a business třídě 2 ks, každé do 8 kg
   Odbavené zavazadlo
   (součet všech rozměrů do 158 cm, do 23 kg)
   zdarma
   v třídě Premium Economy, Super Economy and Economy do 23 kg
   v třídě Luxury, First a Business do 32 kg

   Uvedené informace jsou pouze orientační (poslední aktualizace 06. 02. 2020). Doporučujeme ověřit aktuální ceny na oficiálních stránkách.

   Letenky 

   Air China provozuje hustou síť letů především po Číně a okolních zemích. Nabízí ale také lety do Evropy, USA a Austrálie. Standardní cena letenky z Prahy do Pekingu se pohybuje kolem 15 000 Kč v ekonomické třídě. Vyplatí se ale sledovat akce z Prahy i okolních letišť, kde můžete narazit i na ceny kolem 10 000 Kč.

   Letenky kupujte ideálně v obvyklém předstihu 2 až 4 měsíce před odletem. Cenu letenky vždy určuje společnost dle své obchodní politiky.

   Odbavení 

   Online odbavení 

   Oblíbeného online check-in můžete využít při mezinárodních letech v rozmezí 36 až 3 hodiny před odletem. Odbavení domácích letů začíná od 20:00 dva dny před odletem. Letenky lze buď vytisknout doma, na přepážce na letišti nebo u samoobslužného kiosku.

   Odbavení na letišti 

   Letištní odbavení je se společností Air China zdarma. Přepážky se obvykle otevírají 3 hodiny před odletem a zavírají 60 minut před nástupem do letadla. Na některých letištích je také možné provést odbavení v samoobslužném kiosku.

   Služby během letu 

   Občerstvení 

   Při dálkových letech je poskytováno teplé a studené občerstvení v rámci ceny letenky. Rozsah poskytovaného občerstvení závisí na délce letu.

   Zábava 

   U dálkových linek mohou cestující využít systému palubní zábavy s nabídkou filmů, seriálů, hudby a her.

   Byl Vám zrušen nebo zpožděn let?

   Ověřte si nárok na odškodnění za zpoždění letu nebo zrušení letu. Výše náhrady může dosáhnout až 600 € a lze o ni požádat až 3 roky zpětně. Zdarma si zkontrolujte výši náhrady online.

   Související diskuze

   Přidat příspěvek Přidat novou diskuzi

   Prozatím nikdo nezaložil diskuzi na toto téma. Buďte první.