Vyhledejte levné letenky
   Pasažéři
   Pasažéři

   Air France

   Francouzská letecká společnost byla založena roku 1933 v Paříži a v současné době provozuje kolem 1700 letů denně do 185 destinací v 83 státech. Air France je zakládajícím členem SkyTeam a od roku 2004, kdy převzala kontrolu nad nizozemskou KLM, se stala největší světovou leteckou společností. Domovským letištěm je letiště Charlese de Gaulla v Paříži.

   Informace o Air France

   Web www.airfrance.cz
   IATA AF
   ICAO AFR
   Země Francie

   Informace o zavazadlech

   Malé zavazadlo
   zdarma
   kabelka nebo brašna s notebookem
   Příruční zavazadlo
   (55×35×25 cm, do 12 kg)
   zdarma
   Odbavené zavazadlo
   (součet všech rozměrů do 158 cm, do 23 kg)
   50 €
   mimo Evropu
   Odbavené zavazadlo
   (do 23 kg)
   25 – 35 €
   po Evropě, cena dle letu
   Nadváha zavazadla
   od 55 €
   dle destinace

   Uvedené informace jsou pouze orientační (poslední aktualizace 06. 02. 2020). Doporučujeme ověřit aktuální ceny na oficiálních stránkách.

   Letenky

   S Air France se můžete dostat téměř do celého světa, letět s nimi můžete do Evropy, Ameriky, Asie i Afriky. Největší a nejlepší nabídka letů v poměru kvalita versus cena je provozována do USA a Kanady a dále do západní a rovníkové Afriky.

   Air France se obecně řadí mezi dražší letecké společnosti, neplatí to ale vždy. U letů po Evropě, kde je velká konkurence, mohou ceny často spadnout na cenu konkurence schopnou vůči nízkonákladovým aerolinkám. Za výhodnou cenu koupíte letenky do USA, Kanady a Afriky, naopak dražší je Latinská Amerika a Asie. Letenky se vyplatí kupovat 1 až 4 měsíce před odletem.

   Poplatky

   • podržení ceny letenky “Time to Think” až 14 dní: 20 USD
   • rezervace sedadla s větším prostorem pro nohy: 70 – 98 USD dle letu
   • zvířata (povolena je pouze přeprava psů a koček): 20 – 200 USD

    Odbavení

    Online odbavení 

    Oblíbeného online check-in můžete využít již 30 hodin před odletem, při online odbavení si lze vybrat sedadla zdarma. Letenky lze buď vytisknout doma nebo ukázat v mobilu. Check-in můžete udělat také přes mobilní aplikaci.

    Odbavení na letišti

    Letištní odbavení je se společností Air France zdarma. Přepážky se zavírají 40 minut před nástupem do letadla u evropských letů a 60 minut při letech mimo Evropu.

    Služby během letu 

    Občerstvení 

    Občerstvení se během letu podává zdarma. Rozsah servírovaného občerstvení závisí vždy na délce letu a zvolené tarifní třídě.

    Zábava

    U dálkových linek mohou cestující využít systému palubní zábavy s širokou nabídkou filmů, seriálů nebo hudby. K dispozici jsou také různé noviny a časopisy.

   Byl Vám zrušen nebo zpožděn let?

   Ověřte si nárok na odškodnění za zpoždění letu nebo zrušení letu. Výše náhrady může dosáhnout až 600 € a lze o ni požádat až 3 roky zpětně. Zdarma si zkontrolujte výši náhrady online.

   Související diskuze

   Přidat příspěvek Přidat novou diskuzi

   Prozatím nikdo nezaložil diskuzi na toto téma. Buďte první.


   Nevybrali jste si?

   Podívejte se na

   Další akční nabídky

   Nebo si nastavte hlídač akcí, výhodné nabídky Vám neuniknou

   Hlídač akcí