Vyhledejte levné letenky
   Pasažéři
   Pasažéři

   Cebu Pacific

   Filipínská společnost Cebu Pacific vznikla v roce 1988 a je tak nejstarší nízkonákladovou asijskou aerolinkou. Hlavní základnou je letiště v Manile, další důležité dopravní uzly jsou na všech větších filipínských ostrovech.

   Informace o Cebu Pacific

   Web www.cebupacificair.com
   IATA 5J
   ICAO CEB
   Země Filipíny

   Informace o zavazadlech

   Malé zavazadlo
   (35×20×20 cm)
   zdarma
   kabelka, notebook, fotoaparát
   Příruční zavazadlo
   (55×35×25 cm, do 7 kg)
   zdarma
   Odbavené zavazadlo
   (do 20 kg)
   zdarma
   odbavené zavazadlo zdarma je k dispozici pouze ve vyšších tarifech, k nižším tarifům lze zavazadlo dokoupit. Ceny se liší dle destinací a váhy zavazadla a jsou … zobrazit více

   Uvedené informace jsou pouze orientační (poslední aktualizace 06. 02. 2020). Doporučujeme ověřit aktuální ceny na oficiálních stránkách.

   Letenky

   Společnost nabízí letenky do více než 60 destinací. Operuje lety především po Asii, ale létá i do Německa a USA. V případě akčních nabídek nebo vhodné kombinaci letů s přestupem v Dubaji může být levnou alternativou pro lety do Asie. Ceny za přelety mezi filipínskými ostrovy jsou velice nízké, obvykle se pohybují do 1 000 Kč.

   Letenky kupujte ideálně v obvyklém předstihu 2 až 4 měsíce před odletem. Cenu letenky vždy určuje společnost dle své obchodní politiky.

   Odbavení

   Online odbavení

   Oblíbeného online check-in můžete využít v rozmezí 7 dní až 1 hodinu před odletem při domácích letech, při mezinárodních letech se online check-in uzavírá 4 hodiny před odletem. Letenky lze buď vytisknout doma nebo stáhnout do telefonu a na letišti se prokázat čárovým kódem. Check-in lze provést také přes mobilní aplikaci.

   Odbavení na letišti

   Letištní odbavení je se společností Cebu Pacific zdarma. K odbavení se dostavte ideálně 2 hodiny před časem odletu. Na většině letišť je také možnost odbavení v samoobslužných kioscích.

   Služby během letu

   Občerstvení

   Jídlo je zdarma pouze v nejvyšším tarifu. V nižších tarifech si můžete během letu objednat občerstvení za poplatek.

   Byl Vám zrušen nebo zpožděn let?

   Ověřte si nárok na odškodnění za zpoždění letu nebo zrušení letu. Výše náhrady může dosáhnout až 600 € a lze o ni požádat až 3 roky zpětně. Zdarma si zkontrolujte výši náhrady online.

   Související diskuze

   Přidat příspěvek Přidat novou diskuzi

   Prozatím nikdo nezaložil diskuzi na toto téma. Buďte první.