Vyhledejte levné letenky
   Pasažéři
   Pasažéři

   Finnair

   Největší finská aerolinka se základnou v Helsinkách je populární nejen v severní Evropě, ale také na mezinárodním leteckém trhu. Založená byla v roce 1923 a dnes se s ní můžete podívat do více než 200 destinací po celé Evropě, Asii a Jižní Americe.

   Informace o Finnair

   Web www.finnair.com
   IATA AY
   ICAO FIN
   Země Finsko

   Informace o zavazadlech

   Malé zavazadlo
   (40×30×15 cm)
   zdarma
   Příruční zavazadlo
   (56×45×25 cm, do 8 kg)
   zdarma
   Odbavené zavazadlo
   (součet všech rozměrů do 158 cm, do 23 kg)
   zdarma/15/30 €
   U letenek v tarifu "Economy Light" zavazadlo není v ceně letenky a je nutné jej dokoupit online za 15 € nebo na letišti za 30 €. Další tarify zahrnují zavazadlo… zobrazit více

   Uvedené informace jsou pouze orientační (poslední aktualizace 30. 12. 2018). Doporučujeme ověřit aktuální ceny na oficiálních stránkách.

   Letenky

   Finnair létá do 30 evropských zemí a také do několika asijských a amerických destinací. Navštívit můžete např. Chorvatsko, Dánsko, Francii, Itálii, Irsko, Litvu, Maltu, Řecko, Španělsko, Ukrajinu, Kambodžu, Malajsii, Jižní Koreu, Indii, Čínu, Kanadu a USA.

   Poplatky

   • překročení váhového limitu: 55 € (lety po Evropě), 75 € (mezikontinentální lety)
   • dodatečné zavazadlo: 10 € (Skandinávie a oblast Baltu), 20 € (Evropa a Střední Východ), 45 – 60 € (mezikontinentální lety)
   • cestování se zvířetem: 40 – 75 € (cena závisí na délce letu)
   • internet: 5 €/1 hodina nebo 15 €/celý let

   Odbavení

   Online check-in

   Odbavit se můžete online z pohodlí domova. Tuto službu můžete pomocí svého počítače, tabletu nebo mobilního telefonu provést už 36 hodin před plánovaným odletem. Palubní vstupenku je možné vytisknout nebo požádat o její poslání na mobilní telefon a na letišti pak jen ukázat čárový kód.

   Odbavení na letišti

   Pokud se odbavujete raději přímo na letišti, můžete zdarma využít samostatnou přepážku nebo letištní kiosek. Obvykle se otevírá 2 hodiny a zavírá 40 minut před odletem.

   Služby během letu

   Všechny mezievropské linky a letadla mířící na Blízký východ nabízí zdarma kávu, čaj a nealkoholické nápoje. Na palubě letadla dostanete občerstvení i teplé jídlo. Na dálkových letech můžete očekávat jídlo zdarma, v ostatních případech za určitý poplatek. Svůj oblíbený pokrm si snadno vyberete online, a to nejpozději 24 hodin před startem letadla. Dálkové lety si zpestříte obrazovkou, kterou je vybavena každá sedačka. Letadla Airbus A350 disponují také wifi připojením.