Vyhledejte levné letenky
   Pasažéři
   Pasažéři

   Finnair

   Největší finská aerolinka se základnou v Helsinkách je populární nejen v severní Evropě, ale také na mezinárodním leteckém trhu. Založená byla v roce 1923 a dnes se s ní můžete podívat do více než 200 destinací po celé Evropě, Asii a Jižní Americe.

   Informace o Finnair

   Web www.finnair.com
   IATA AY
   ICAO FIN
   Země Finsko

   Informace o zavazadlech

   Malé zavazadlo
   (40×30×15 cm)
   zdarma
   Příruční zavazadlo
   (56×45×25 cm, do 8 kg)
   zdarma
   Odbavené zavazadlo
   (součet všech rozměrů do 158 cm, do 23 kg)
   zdarma/15/30 €
   U letenek v tarifu "Economy Light" zavazadlo není v ceně letenky a je nutné jej dokoupit online za 15 € nebo na letišti za 30 €. Další tarify zahrnují zavazadlo… zobrazit více

   Uvedené informace jsou pouze orientační (poslední aktualizace 06. 02. 2020). Doporučujeme ověřit aktuální ceny na oficiálních stránkách.

   Letenky

   Finnair létá do 30 evropských zemí a také do několika asijských a amerických destinací. Navštívit můžete např. Chorvatsko, Dánsko, Francii, Itálii, Irsko, Litvu, Maltu, Řecko, Španělsko, Ukrajinu, Kambodžu, Malajsii, Jižní Koreu, Indii, Čínu, Kanadu a USA.

   Poplatky

   • překročení váhového limitu: 55 € (lety po Evropě), 75 € (mezikontinentální lety)
   • dodatečné zavazadlo: 10 € (Skandinávie a oblast Baltu), 20 € (Evropa a Střední Východ), 45 – 60 € (mezikontinentální lety)
   • cestování se zvířetem: 40 – 75 € (cena závisí na délce letu)
   • internet: 5 €/1 hodina nebo 15 €/celý let

   Odbavení

   Online check-in

   Odbavit se můžete online z pohodlí domova. Tuto službu můžete pomocí svého počítače, tabletu nebo mobilního telefonu provést už 36 hodin před plánovaným odletem. Palubní vstupenku je možné vytisknout nebo požádat o její poslání na mobilní telefon a na letišti pak jen ukázat čárový kód.

   Odbavení na letišti

   Pokud se odbavujete raději přímo na letišti, můžete zdarma využít samostatnou přepážku nebo letištní kiosek. Obvykle se otevírá 2 hodiny a zavírá 40 minut před odletem.

   Služby během letu

   Všechny mezievropské linky a letadla mířící na Blízký východ nabízí zdarma kávu, čaj a nealkoholické nápoje. Na palubě letadla dostanete občerstvení i teplé jídlo. Na dálkových letech můžete očekávat jídlo zdarma, v ostatních případech za určitý poplatek. Svůj oblíbený pokrm si snadno vyberete online, a to nejpozději 24 hodin před startem letadla. Dálkové lety si zpestříte obrazovkou, kterou je vybavena každá sedačka. Letadla Airbus A350 disponují také wifi připojením.

   Byl Vám zrušen nebo zpožděn let?

   Ověřte si nárok na odškodnění za zpoždění letu nebo zrušení letu. Výše náhrady může dosáhnout až 600 € a lze o ni požádat až 3 roky zpětně. Zdarma si zkontrolujte výši náhrady online.

   Související diskuze

   Přidat příspěvek Přidat novou diskuzi

   Prozatím nikdo nezaložil diskuzi na toto téma. Buďte první.