Vyhledejte levné letenky
   Pasažéři
   Pasažéři

   Norwegian

   Norská nízkonákladová letecká společnost Norwegian Air Shuttle má svou hlavní základnu v norském Oslu. Jejím hlavním znakem jsou letadla s červenou přídí a skandinávskou osobností vyobrazenou na směrovce. Od roku 1993 nabízí pravidelné i charterové lety do různých destinací po celé Evropě. Kromě toho jsou k dispozici i low cost lety z Evropy do USA a Thajska.

   Informace o Norwegian

   Web www.norwegian.com
   IATA DY
   ICAO NAX
   Země Norsko

   Informace o zavazadlech

   Příruční zavazadlo
   (30×20×38 cm, do 10 kg)
   zdarma
   U nejlevnějšího typu letenek (tarif LowFare) platí, že od 23. 1. 2020 si na palubu můžete vzít pouze malé příruční zavazadlo s uvedenými rozměry. Větší příruční… zobrazit více
   Odbavené zavazadlo
   (do 20 kg)
   10 – 50 €
   V případě, že si odbavené zavazadlo zakoupíte k nejnižšímu tarifu (tarif LowFare) je cena je závislá na vzdálenosti a době letu (od 10 do 50 EUR). U letenek s v… zobrazit více
   Nadváha zavazadla
   (za 1 kg)
   9 €

   Uvedené informace jsou pouze orientační (poslední aktualizace 06. 02. 2020). Doporučujeme ověřit aktuální ceny na oficiálních stránkách.

   Letenky

   Z Prahy do těchto destinací:

   • Bergen
   • Göteborg
   • Oslo
   • Kodaň
   • Helsinky
   • Stockholm
   • Stavanger

   Poplatky

   • rezervační poplatek: 14 EUR (při rezervaci prostřednictvím kontaktního centra)
   • přeprava sportovního vybavení: kolem 34 EUR (nejméně zaplatíte při online rezervaci)
   • přeprava koček a psů: 38 – 65 EUR (pouze na linkách v Schengenském prostoru)

   Odbavení

   Online check-in

   Při odbavení online si můžete palubní vstupenku vytisknout buď doma, nebo v kiosku na letišti. Online check-in je možné provést už 24 hodin před plánovaným odletem.

   Mobilní odbavení

   Patří mezi nejoblíbenější způsoby check-inu. Při rezervaci letenky stačí uvést své telefonní číslo. Dvě hodiny před odletem vám přijde SMS s odkazem na odbavení. Palubní vstupenku budete mít uloženou ve svém mobilním telefonu a při kontrole jen ukážete její čárový kód.

   Odbavení na letišti

   S Norwegian Air Shuttle se můžete na letišti odbavit zcela bez poplatků.

   Služby během letu

   Pokud si budete chtít na palubě letadla vychutnat občerstvení, získáte ho za poplatek od 2 do 25 EUR. K dispozici jsou sendviče, teplé nápoje a teplá jídla, která si můžete předem objednat online. Kromě jídla nabízí aerolinka také wifi na palubě. Na evropských linkách a při letech z USA do Karibiku se připojíte zdarma.

   Byl Vám zrušen nebo zpožděn let?

   Ověřte si nárok na odškodnění za zpoždění letu nebo zrušení letu. Výše náhrady může dosáhnout až 600 € a lze o ni požádat až 3 roky zpětně. Zdarma si zkontrolujte výši náhrady online.

   Související diskuze

   Přidat příspěvek Přidat novou diskuzi

   Norwegian - palubní zavazadlo

   Měl bych dotaz ohledně palubního zavazadla, letím se společností Norwegian do Norska, a můžu mít zavazadlo 55x40x23. Moje zavazadlo má tyto rozměry,… Zobrazit více
   Darina
   Darina

   Nevybrali jste si?

   Podívejte se na

   Další akční nabídky

   Nebo si nastavte hlídač akcí, výhodné nabídky Vám neuniknou

   Hlídač akcí