Vyhledejte levné letenky
   Pasažéři
   Pasažéři

   Norwegian

   Norská nízkonákladová letecká společnost Norwegian Air Shuttle má svou hlavní základnu v norském Oslu. Jejím hlavním znakem jsou letadla s červenou přídí a skandinávskou osobností vyobrazenou na směrovce. Od roku 1993 nabízí pravidelné i charterové lety do různých destinací po celé Evropě. Kromě toho jsou k dispozici i low cost lety z Evropy do USA a Thajska.

   Informace o Norwegian

   Web www.norwegian.com
   IATA DY
   ICAO NAX
   Země Norsko

   Informace o zavazadlech

   Příruční zavazadlo
   (30×20×38 cm, do 10 kg)
   zdarma
   U nejlevnějšího typu letenek (tarif LowFare) platí, že od 23. 1. 2020 si na palubu můžete vzít pouze malé příruční zavazadlo s uvedenými rozměry. Větší příruční… zobrazit více
   Odbavené zavazadlo
   (do 20 kg)
   10 – 50 €
   V případě, že si odbavené zavazadlo zakoupíte k nejnižšímu tarifu (tarif LowFare) je cena je závislá na vzdálenosti a době letu (od 10 do 50 EUR). U letenek s v… zobrazit více
   Nadváha zavazadla
   (za 1 kg)
   9 €

   Uvedené informace jsou pouze orientační (poslední aktualizace 06. 02. 2020). Doporučujeme ověřit aktuální ceny na oficiálních stránkách.

   Letenky

   Z Prahy do těchto destinací:

   • Bergen
   • Göteborg
   • Oslo
   • Kodaň
   • Helsinky
   • Stockholm
   • Stavanger

   Poplatky

   • rezervační poplatek: 14 EUR (při rezervaci prostřednictvím kontaktního centra)
   • přeprava sportovního vybavení: kolem 34 EUR (nejméně zaplatíte při online rezervaci)
   • přeprava koček a psů: 38 – 65 EUR (pouze na linkách v Schengenském prostoru)

   Odbavení

   Online check-in

   Při odbavení online si můžete palubní vstupenku vytisknout buď doma, nebo v kiosku na letišti. Online check-in je možné provést už 24 hodin před plánovaným odletem.

   Mobilní odbavení

   Patří mezi nejoblíbenější způsoby check-inu. Při rezervaci letenky stačí uvést své telefonní číslo. Dvě hodiny před odletem vám přijde SMS s odkazem na odbavení. Palubní vstupenku budete mít uloženou ve svém mobilním telefonu a při kontrole jen ukážete její čárový kód.

   Odbavení na letišti

   S Norwegian Air Shuttle se můžete na letišti odbavit zcela bez poplatků.

   Služby během letu

   Pokud si budete chtít na palubě letadla vychutnat občerstvení, získáte ho za poplatek od 2 do 25 EUR. K dispozici jsou sendviče, teplé nápoje a teplá jídla, která si můžete předem objednat online. Kromě jídla nabízí aerolinka také wifi na palubě. Na evropských linkách a při letech z USA do Karibiku se připojíte zdarma.

   Byl Vám zrušen nebo zpožděn let?

   Ověřte si nárok na odškodnění za zpoždění letu nebo zrušení letu. Výše náhrady může dosáhnout až 600 € a lze o ni požádat až 3 roky zpětně. Zdarma si zkontrolujte výši náhrady online.

   Související diskuze

   Přidat příspěvek Přidat novou diskuzi

   Norwegian - palubní zavazadlo

   Měl bych dotaz ohledně palubního zavazadla, letím se společností Norwegian do Norska, a můžu mít zavazadlo 55x40x23. Moje zavazadlo má tyto rozměry,… Zobrazit více
   Darina
   Darina