Vyhledejte levné letenky
   Pasažéři
   Pasažéři

   Volotea

   Španělská nízkonákladová letecká společnost VOLOTEA spojuje malá a středně velká evropská města prostřednictvím přímých letů za nízké ceny. Její zakladatelé dělají vše pro to, aby cestující strávili více času ve svém cíli a méně času v letadle. K dispozici je v současné chvíli 81 destinací, non-stop lety, rozumné ceny, příjemné časy odletů a spoluúčast s místní oblastí. Do své flotily řadí 32 komfortních a spolehlivých letadel Airbus A319 a Boeing 717.

   Informace o Volotea

   Web www.volotea.com
   IATA V7
   ICAO VOE
   Země Španělsko

   Informace o zavazadlech

   Malé zavazadlo
   (do 20 kg)
   60 €
   Online a telefonicky nelze.
   Příruční zavazadlo
   (55×40×20 cm, do 10 kg)
   zdarma
   Odbavené zavazadlo
   (do 20 kg)
   12–58 €
   online 12 – 58 EUR, telefonicky 16 – 43 EUR, na letišti 50 EUR
   Nadváha zavazadla
   (za 1 kg)
   12 €
   Pouze telefonicky či přímo na letišti.

   Uvedené informace jsou pouze orientační (poslední aktualizace 06. 02. 2020). Doporučujeme ověřit aktuální ceny na oficiálních stránkách.

   Letenky

   Ajaccio, Alghero, Alicante, Ancona, Asturie, Atény, Bari, Bastia, Beauvais, Biarritz, Bilbao, Bordeaux, Brest, Brindisi, Caen, Cagliari, Catania, Korfu, Dubrovnik, Faro, Figari Sud Corse, Fuerteventura, Janov, Gran Canaria, Heraklion/Kréta, Ibiza, Karpathos, Kos, Lamezia Terme, Lampedusa, Lanzarote, Lille, Luxembourg, Lyon, Madrid, Mallorca, Malaga, Mahon, Miláno Bergamo, Montpellier, Mnichov, Murcie, Mykonos, Nantes, Neapol, Nice, Olbia, Palermo, Pantelleria, Perpignan, Pescara, Pisa/Florencie, Porto, Praha, Preveza/Samos, Santander, Santorini, Sevilla, Skiathos, Split, Štrasburk, Tangier, Tenerife jižní, Toulouse, Trieste, Turín, Valencie, Benátky, Verona, Vídeň, Zakynthos, Zaragoza.

   Poplatky

   • zadní sedadlo: online 2 – 8 EUR, telefonicky 4 – 7 EUR, na letišti 9 EUR
   • přední sedadlo: online 2 – 8 EUR, telefonicky 5 – 8 EUR, na letišti 10 EUR
   • sedadlo v první řadě: online 6 – 15 EUR, telefonicky 9 – 12 EUR, na letišti 14 EUR
   • sedadlo XL: online 6 – 15 EUR, telefonicky 9 – 12 EUR, na letišti 14 EUR
   • sedadlo XL v první řadě: online 10 – 23 EUR, telefonicky 14 – 17 EUR, na letišti 19 EUR
   • změna jména: online a telefonicky 40 EUR, na letišti 50 EUR
   • zvíře na palubě: online a telefonicky 39 EUR, na letišti 60 EUR
   • pojištění zavazadel: online 4 – 12 EUR, telefonicky od 5 EUR, na letišti nelze
   • poplatek za dítě (mladší než 2 roky): online a telefonicky 25 EUR, na letišti 30 EUR
   • Megavolotea (roční členství): online 49,99 EUR, telefonicky 49,99 EUR, na letišti nelze
   • menu na palubě: online 1,5 – 6 EUR, telefonicky a na letišti nelze

   Odbavení/check-in

   Pokud jste si zakoupili sedadla, stáhnout si a vytisknout palubní vstupenku můžete už od chvíle, kdy je rezervace potvrzená. Možné je i stažení do mobilního telefonu. Jestliže sedadla zakoupená nemáte, letenku je možné stáhnout 4 dny až 2,5 hodiny před odletem. Nemáte-li u sebe na letišti palubní vstupenky a nezaplatili jste si za odbavení na letišti, náklady na získání palubních vstupenek na odbavovací přepážce činí 30 EUR/1 ks.

   Služby během letu

   Během letu si můžete vychutnat kávu, čaj, nealkoholické i alkoholické nápoje, pečivo, obložené sendviče, sladkosti a slané dobroty. Jídlo je nutné si předem vybrat a zarezervovat online ještě před samotným odletem. Na palubě je k dispozici i zábava ve formě televizních seriálů, filmů a hudby pro děti i dospělé, a to v angličtině, španělštině, italštině a francouzštině. Během letu si můžete prohlédnout spoustu tipů na ubytování, stravování, pronájem automobilů a různé akce ve vaší cílové destinaci.

   Byl Vám zrušen nebo zpožděn let?

   Ověřte si nárok na odškodnění za zpoždění letu nebo zrušení letu. Výše náhrady může dosáhnout až 600 € a lze o ni požádat až 3 roky zpětně. Zdarma si zkontrolujte výši náhrady online.

   Související diskuze

   Přidat příspěvek Přidat novou diskuzi

   Volotea - rezervace přes Supervolotea

   Ahoj, nevíte někdo, jak to má Volotea ošetřené v případě, že zabookuju zvýhodněné letenky pro sebe a kamaráda přes Supervolotea, a pak bych… Zobrazit více
   Kristýna
   Kristýna