Akční nabídky

Vloženo: 22. srpna 2018
Poslední příspěvek: 15. září 2018
Mikey
před 9 měsíci
Mikey
Dnes jsme spustili novou verzi akčních nabídek. Změnili jsme design stránek, takže jsou přehlednější a hlavně se lépe zobrazují na mobilech. Rozšířili jsme kategorie o akční letenky, jízdenky, vouchery, ubytování a zájezdy. Další budou následovat.
Hlavní změnou je možnost přidávat akce z vaší strany. Snažíme se vytvořit otevřenou platformu pro sdílení last minute a akčních nabídek. Původně jsme zajišťovali obsah pouze z naší strany, nyní může kdokoli registrovaný přidat slevovou akci včetně vlastních referral odkazů například na Booking, Airbnb a podobně. Chceme tím usnadnit šíření vlastního obsahu bez nutnosti vytvářet si blog a řešit návštěvnost a propagaci... O vše se postará Cestolino.
Sekci akcí budeme postupně vylepšovat o další funkce a informace o cílové destinaci. Brzy spustíme i pokročilý mailový hlídač a RSS exporty.
Uvítáme zpětnou vazbu a tipy na vylepšení...

1 odpověď

DanaDianaNoymi
DanaDianaNoymi
před 8 měsíci
DanaDianaNoymi
před 8 měsíci
To je super , to jsem ráda .

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů