Vassiliki od 11 421 Kč
Zobrazit zájezdy

Autopujčovny na Lefkádě ve Vassiliky

Vloženo: 6. května 2018
Poslední příspěvek: 25. září 2019
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat jestli má někdo zkušenost s placením ve Vassiliky, budu si pujčovat bez CK, tak mě zajímá jestli stačí hotovost nebo jestli potřebuji kartu popřípadě jakou. Děkuji

Odpovědi 5 odpovědí

Vlastislav
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Vlastislav
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
Vlastislav
před 5 lety
Ahoj..hotovost je jistota. Dobra volba pujcovat priblizovadlo bez CK. Cestovky si mnohdy pridrazuji pujcovne ve svuj prospech.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 5 lety
anonym
před 5 lety
Ahoj.
Určitě hotovost, byli jsme minulý rok. Vasiliki super....
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 5 lety
anonym
před 5 lety
Momentalne jsem na Lefkade...po druhé....auto mám půjčené opět u Aris předem na interentu...5 dní 150eček, 7 dní 190...plne pojis.jednoducha objednávka predem pres net...Navic na ostrově vyjdev dráž...
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 5 lety
anonym
před 5 lety
Určitě si nepůjčujte auto přes cestovku. Udělejte si výletík po okolí, najdete jich dostatek, zjistíte cenu a vyberete to, co bude nejlepší. Je dobré se zeptat, zda je možný druhý řidič, ať se můžete případně střídat. Auta si na ostrovech půjčujeme pokaždé, čím delší doba, tím lepší cena. Jinak na Lefkádě funguje i vodní taxi, některé cesty na malé plážičky pod skalami byly víc než šílené , dnes bych tam jela právě vodním taxi, nebo si loďku půjčte, není potřeba žádný průkaz. Každopádně Lefkáda je nádherná, určitě ji projeďte celičkou.
Ondra
Administrátor Administrátor /
Ondra
Administrátor Administrátor / před 4 lety
Ondra
před 4 lety
Byl jsem v Agios Nikitas, auto jsem si půjčoval jen na den, popravdě na Lefkadu by to chtělo alespoň 3 dny, aby se člověk podíval všude, kam chce Dopředu jsem nic nedojednával, dohodli jsme se přes delegátku, bylo to v sezoně a tak nějak narychlo a nebyl problém Platil jsem hotově, je to fakt jistota, auto přistavili k hotelu, pak si pro něj zas nějakej chlapík přišel, bohužel společnost nevím. Záleží hlavně na tom, jak to má společnost dané, některé požadují blokaci na kartě a podobně... Těch společností je tam víc a nebývá problém, aby vám auto dostavili kamkoliv na ostrově.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů