Last minute Vassiliki

Aktuální zájezdy Vassiliki Řecko na poslední chvíli s odletem do 24 hodin

Vyhledejte dovolenou

Zájezdy Vassiliki (Řecko) pro milovníky slev

Co jsou last minute zájezdy Vassiliki?

Last minute zájezdy Vassiliki jsou nabídky s blížícím se datem odjezdu, obvykle do 24 hodin nebo do týdne. Dovolené jsou většinou nabízeny s vysokou slevou, někdy dokonce i o 50% a více, a jsou velmi oblíbené u klientů. Cestovní kanceláře se snaží poslední kapacity prodávat za výhodné ceny, aby se vyhnuly zbytečným ztrátám za předplacené ubytování a dopravu. Tyto zájezdy mívají různá označení, jako super last minute Vassiliki nebo ultra last minute. V nabídce se mohou objevit jak zájezdy s odjezdem zítra, tak i pozdější termíny.

Jaké jsou výhody a nevýhody last minute zájezdů Vassiliki v Řecku?

Hlavní výhodou zájezdů na poslední chvíli je skvělá cena. Cestovní kanceláře se snaží vyprodat zarezervovanou kapacitu u svých partnerů a nabízejí tak vysoké slevy. A jak se termín dovolené blíží, cena se dále snižuje. Proto je nejvýhodnější nakoupit jen pár dní před odjezdem do Řecka.

Kdy není vhodné čekat na last minute Vassiliki?

Musíte však počítat i s některými nevýhodami. V období svátků a v hlavní sezóně bývá zvýšená poptávka po dovolených a některé termíny jsou měsíce dopředu vyprodané. V takových případech je vhodnější zvolit z nabídky first minute do Řecka, kdy cestovní kanceláře nabízejí slevy za včasný nákup, širší výběr z ubytování a nízkou zálohu. Naopak při nákupu na last minute je většinou nutné zaplatit celý zájezd do několika hodin od rezervace (převodem, kartou s dostatečným limitem, v hotovosti na pobočce).

Další nevýhodou last minute Vassiliki zájezdů může být omezený výběr letů a ubytování. Máte-li konkrétní představy o lokalitě a ubytování, může se stát, že nebude k dispozici volná kapacita. To se především týká větších skupin cestovatelů.

Celkově lze tedy říci, že last minute zájezdy Vassiliki mají své výhody a nevýhody a je nutné pečlivě zvážit, zda tuto možnost zvolit.

Last minute VassilikiFirst minute Vassiliki
Výše slevyVysoká slevaDobrá sleva
Výběr zájezdůMenší výběr ubytování a termínůŠirší výběr ubytování a termínů
PlatbaVětšinou se platí celá částka ihned po rezervaciNízká záloha po rezervaci a doplatek podle podmínek cestovní kanceláře

Ubytování Vassiliki, které Vás nadchne

Odeon HotelLokalitaŘecko, VassilikiOdeon Hotel - Řecko, Vassiliki
100%
Fotini studiaLokalitaŘecko, VassilikiFotini studia - Řecko, Vassiliki
90%
Studia LeonidasLokalitaŘecko, VassilikiStudia Leonidas - Řecko, Vassiliki
88%
Kalias HotelLokalitaŘecko, VassilikiKalias Hotel - Řecko, Vassiliki
85%
od 16 290 Kč
Zobrazit
Apartmán AiolosLokalitaŘecko, VassilikiApartmán Aiolos - Řecko, Vassiliki
81%
od 10 490 Kč
Zobrazit
Villa MakisLokalitaŘecko, VassilikiVilla Makis - Řecko, Vassiliki
81%
od 11 790 Kč
Zobrazit
Studia ThomasLokalitaŘecko, VassilikiStudia Thomas - Řecko, Vassiliki
83%
Hotel ApolloLokalitaŘecko, VassilikiHotel Apollo - Řecko, Vassiliki
80%
Studia ElenaLokalitaŘecko, VassilikiStudia Elena - Řecko, Vassiliki
83%
Studia RolandosLokalitaŘecko, VassilikiStudia Rolandos - Řecko, Vassiliki
83%
Hotel RaniaLokalitaŘecko, VassilikiHotel Rania - Řecko, Vassiliki
75%
od 10 990 Kč
Zobrazit
Vassiliki BayLokalitaŘecko, VassilikiVassiliki Bay - Řecko, Vassiliki
75%
od 15 590 Kč
Zobrazit

Kdy je ideální čas zarezervovat zájezd Vassiliki?

Jednoduchá odpověď

V okamžiku, kdy se vám zdá cena dovolené Vassiliki v Řecku dobrá.

Složitější odpověď

Zaprvé je nutné si určit termín ve kterém chcete navštívit Vassiliki a to s určitou tolerancí několika dní. Následně další požadavky na typ ubytování, dopravu, stravu a podobně. Podle nich si vybrat konkrétní ubytování, raději několik alternativ. Poté sledujte, jak a kdy se mění ceny pro dřívější termíny. Například je pondělí a vy jste se rozhodli odjet na dovolenou do Řecka za týden ve čtvrtek. Pravidelně sledujte, kdy se mění cena zájezdu pro čtvrteční termíny v tomto týdnu. Uvidíte například, že nejnižší cena byla ve středu kolem poledne a následně se nezměnila. Následující týden ve středu tedy počkáte na změnu ceny a dovolenou Vassiliki objednáte. Počítejte i s možností, že tato strategie nemusí být úspěšná a zájezd se vyprodá dříve, proto je nutné mít připravené alternativy.

Pamatujte i na dobu vyřízení objednávky, možnost ji reálně zaplatit a čas odjezdu. Před koupí si položte otázku, zdali je možné do odjezdu vše zprocesovat? Například je ve schopnostech cestovní kanceláře vyřídit objednávku v neděli večer a z mé strany zaplatit, když odjezd je v pondělí dopoledne? V některých případech určitě ano, někdy ne...

Na co určitě nezapomenout?


Často kladené otázky

Jsou k dispozici nějaké slevy?

Momentálně pouze sleva first minute.