La Manga del Mar Menor od 17 990 Kč
Zobrazit zájezdy

Bahenní lázně Mar Menor

Vloženo: 23. srpna 2019
Poslední příspěvek: 14. září 2019
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Zanzik
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 3 lety
Zanzik
Navštívil jste někdo bahenní lázně Mar Menor? Bahno z laguny prý pomáhá při léčbě artrózy. Pomohla vám nějak návštěva, líbilo se vám tam a doporučíte mi ubytování blízko pláže?

Odpovědi 2 odpovědi

evapa
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
evapa
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 3 lety
evapa
před 3 lety
@Zanzik ~ Byla jsem v Mar Menor loni, bahno možná léčivé je, ale za tak krátkou dobu, co trvá pobyt, těžko zaznamenáte nějaké výsledky. Bydleli jsme v hotelu Izán Cavanna, který stojí hned u Laguny, takže projdete zahradou a jste na pláži. Hotel je fajn, má krásný bazén a zahradu, ale je veliký a všude je spousta lidí, zejména fronty na jídlo jsou nepříjemné.
Marťoušek
nový člen nový člen /
Marťoušek
nový člen nový člen / před 3 lety
Marťoušek
před 3 lety
@Zanzik ~ My měli přes cestovku do hotelu (zkusím pohledat název), kde je delegát a vše okolo zařízeno, moře u hotelu nebo druhé přes ulici 200 m. Nádherně teplá mělká laguna s léčivým bahnem, byly jsme s mamkou už třikrát a skvělé. Na opravdu nějaký pořádný efekt by to tam chtělo zůstat déle, ale mamka má ekzém a po těch 10 dnech bylo vidět mírné zlepšení, bohužel po návratu do Čr se opět rozjel. Jinak jee to úžasné místo a cestovky pořádají i zájezdy přímo pro seniory. Hotely jsou přímo u pláže.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů