Brela od 6 068 Kč
Zobrazit zájezdy

Brela, jaké tam jsou pláže?

Vloženo: 5. března 2020
Poslední příspěvek: 10. března 2020
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Marathonec
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
Marathonec
Dostal jsem doporučení na letovisko Brela, jaké jsou tam pláže? Předpokládám, že asi jen oblázkové jako téměř v celém Chorvatsku. Jsou potřeba boty do vody? Je tam hodně ježků?

Odpovědi 2 odpovědi

Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce /
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce / před 4 lety
Kristýna
před 4 lety
@Marathonec ~ Zdravím,
Brela patří mezi má oblíbená letoviska v Chorvatsku, bohužel však také patří k těm nejturističtějším v hlavní sezóně. Pláže jsou zde nádherné s tyrkysově čistou vodou a skutečně jsou všechny oblázkové. Mezi ty nejkrásnější patří určitě Punta Rata. Na ježky jsem narazila jen při šnorchlování kolem skal a útesů, boty do vody jsem tedy nevyužila. Každopádně je dobré je pro jistotu mít, člověk nikdy neví.
Krajanka
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Krajanka
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
Krajanka
před 4 lety
@Marathonec ~ Pláže oblázkové a jemný štěrk. Pro klid je lepší konec Brely, kde se dají najít i menší zátoky, kde můžete být i sami. Za mě to je to jedno z nejkrásnějších míst v Chorvatsku. Boty do vody jsem nikdy nenosila.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů