Budapešť od 929 Kč
Zobrazit zájezdy

Budapešť 20-23.12.2020

Vloženo: 24. prosince 2019
Poslední příspěvek: 24. prosince 2019
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Lajka78
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
Lajka78
Ahoj rozhodl jsem zajedu do Budapeště na vlastní pěst. A vůbec toho nelituji Budapešť je jedním slovem nádhera. Měl jsem noční vlak tam a zpět a doporučuji si připlatit za lůžko mě lehátko je pohodlnější. Cena 1700kc celkem. Výběr peněz jsem nechal až na samou Budapešť ale byla to chyba. Jelikož kurz byl 11 Kč a u nás je 8 Kč takže doporučuji vybírat peníze u nás. Maďaři mají menu forinty a ceny jsou tu obdobné jako u nás. Ale veliké zklamání bylo jídlo na vánočních trzích kde bylo drahé. MHD já využil jen na jeden den 24hodin jizdenka 1600forintu cca 150kc. Dá se platit i kartou. Placení kartou je taky velice dobré a rozhodně levnější než výběr v bankomatu. Budapešť sama o sobě není tak velká aby se nedala projít běžky. Je tam mnoho kulturních památek a lidé jsou hrozně vstřícný vám pomoci. Mě asi nejvíc zaujala tržnice. Kde jsem strávil tři hodiny jsem jsem koukal a nakupoval. Ubytování jsem měl přímo v centru bumerang Hostel. Pronájem apartmánu na tři dny 2100 Kč se svojí koupelnou a i s malou snídani. Byl jsem i v největších termálech kam jede žluté metro, ale nic nedělají není pro mě a vydržel jsem tam asi jen 4hodinky a upaloval zase do centra. Poznátek z termálů jídlo se nedá platit hotově může se platit jen kartou. Vstup na celý den asi něco kolem 5500forintu cca 450kc. Nebojte se hodně lidí mluví anglicky a i já jsem se tam domluvil a to jsem se začal učit před dvěma měsíci.

Odpovědi 0 odpovědí

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů