Marsa Alam od 7 246 Kč
Zobrazit zájezdy

Marsa Alam - ceny zájezdů po vánocích

Vloženo: 20. prosince 2019
Poslední příspěvek: 5. ledna 2020
nový člen nový člen /
Marsa21
nový člen nový člen / před 3 lety
Marsa21
Máte, prosím, někdo zkušenost s nákupem zájezdu do Marsy po vánocích? Ráda bych letěla v lednu do Sentida, nyní je nabídka necelých 14000, na 8 dní. Klesne? Čekám, protože se ještě nakupuje pod stromeček. Děkuji.

Odpovědi 4 odpovědi

Mixi
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
Mixi
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 3 lety
Mixi
před 3 lety
@Marsa21 ~ Přeji hezký den!
Zkušenosti z cestování - zvlášť po "mém" zamilovaném Egyptě, resp. Rudém moři, tak trošku po 30 letech mám, tudíž bych Vám mohla k Vaší otázce říct snad to nejdůležitější - platí to téměř o všech destinacích, typicky hlavně v Evropě a Africe.
Pokud jste schopna sbalit se a odletět během několika dní, 14.000 Kč/týden samozřejmě platit nebudete. Čím déle před odletem, tím jsou ceny zájezdů nižší.
Pokud jste ale nucena si dovolenou z jakýchkoliv důvodů plánovat předem, 14.000 Kč není na "letošní Egypt" je to v podstatě běžná cena.
S krásným pozdravem, S.
Marsa21
nový člen nový člen /
Marsa21
nový člen nový člen / před 3 lety
Marsa21
před 3 lety
@Mixi ~ Děkuji a přeji hezký den. Máte pravdu, ceny se pohybují opravdu kolem těch 14.I mě Egypt oslovil coby srdcovka, prostě je tam něco v atmosféře, co mi doma chybí. Tak dále hlídám ceny, nicméně si myslím, že to dolů nepůjde, Češi si jej oblíbili a cestovky prodávají i tak. Loni jsem byla v červnu a v říjnu, počasí nádhera a protože se mi stýská, chci zkusit ten leden, nebude to ono, ale na relax, přečtení pár knížek a kus dobrého jídla stačí. Nepočítám s vedrem, ani dlouhým dnem, ale na opálení a trochu koupání snad stačí. Nemáte zkušenost s tímto termínem?
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 3 lety
DanaDianaNoymi
před 3 lety
Leden jen prosím ne je tam chladno , létám do Egypta 20 let a v současné době je tam 18 stupnů a zataženo .
Adriana
nový člen nový člen /
Adriana
nový člen nový člen / před 3 lety
Adriana
před 3 lety
@DanaDianaNoymi ~ Mně to přijde fajn Na památky ideál a často je víc jak 20 stupňů, kdo se nepotřebuje celou dovolenou koupat, tak na odpočinek, načerpání sluníčka a výlety to stačí.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů