Chorvatsko od 598 Kč
Zobrazit zájezdy

Cesta do Chorvatska 2021 mimo dálnici pře SLO

Vloženo: 6. května 2021
Poslední příspěvek: 9. července 2021
stálý člen stálý člen /
mmxx
stálý člen stálý člen / před 3 měsíci
mmxx
Dobrý den, sleduju stránky Asfinag /omezení na cestách v A/ a Promet.slo /omezení ve SLO/ a na přechodu Mureck-Trate zmizlo omezení, loni tam bylo jen pro pro občany A a SLO, letos zase omezení časové. Takže kdo pojede přes Graz - Mureck -Trate-Lenart-Ptuj napište své zkušenosti, Já jedu až 25.6.Cestu znám, mám jí i natočenou /na yotube/, není problém ani pro lidi s horší orientaci.Rád dám info.

Odpovědi 7 odpovědí

Bica
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Bica
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před měsícem
Bica
před měsícem
@mmxx ~ Dobrý den mužů poprosit o info, jestli bude přechod Mureck-Trate od července průjezdný, nebo jak to tam vlastně je? Děkuji
Punta
nový člen nový člen /
Punta
nový člen nový člen / před 30 dny
Punta
před 30 dny
Ahoj, loni byl uzavřený sjezd z dálnice plus údajně nová pokládka asfaltu.. Využili situace s covidem a všechno muselo přes dálnici.
Letos nejsou vyhraněné přechody a tak lze využít objížďku k přejezdu s vozem do 3,5t.
Ohledně objížďky je zde napsáno fakt hodně.. stačí hledat, číst..
šťastnou cestu...
mmxx
stálý člen stálý člen /
mmxx
stálý člen stálý člen / před 30 dny
mmxx
před 30 dny
Tak jedu zítra v noci 25/26.6. situace je již jasná co se týče přechodu. Žádné omezení. Jak se postupně dokončovala dálnice Gruškovje Macejl jsem každý rok upravoval cestovatelský popis a dával nové videa jak objet Slovinskou dálnici.Někdy okolo roku 14-15 jsem tam zažil armádu s technikou, zátarasy z ostnatých drátů (zbytky tam byly ještě oenhda),před Lenártem jsem najel do stáda srn(naštěstí jen drobné oděrky na autě), objíždku přes sv,Annu po cestách šíře na jedno auto teď tam pojedu asi po dvacáté, takže kdyby chtěl někdo info rád zdělím.Po dálničním letu je to příjemné zpestření jak tam tak zpět a taková naše srdcovka.
Bica
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Bica
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 30 dny
Bica
před 30 dny
@mmxx ~ Tak jestli bych Vás mohl poprosit, až dorazíte do cíle o nějaké informace, co se týče toho sjezdu 226 na Gersdorf, jestli je otevřený a jestli je tedy normálně průjezdem ten přechod v Mureck-Trate přes ten most, děkuji a přeji šťastnou cestu .
mmxx
stálý člen stálý člen /
mmxx
stálý člen stálý člen / před 29 dny
mmxx
před 29 dny
Toto jsem dohledal > Ve směru jízdy z Voralpenkreuzu do Marburgu (SLO) mezi křižovatkou Vogau-Straß a křižovatkou Spielfeld je pravý pruh uzavřen.
Ve směru jízdy z Marburgu (SLO) na Voralpenkreuz mezi křižovatkou Vogau-Straß a křižovatkou Spielfeld došlo ke změně řízení dopravy v oblasti staveniště, 23. června 2021 8:00 - 2. července 2021 8:00, generální rekonstrukce. takže počítám že sjet na 226 půjde.Jednou jsem myšlenkově zaspal sjezd 226 a sjeli jsme až 228 a přes Speifeld se vrátili po okrsce k původnímu sjezdu, cca 3 roky zpět byl uzavřen nájezd 226 tak jsme jeli až na nájezd 222, dá se v té oblasti improvizovat.děkuji a taky přeju fajnou cestu bez kolon
Bica
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Bica
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 27 dny
Bica
před 27 dny
@mmxx ~ zdravím, doufám že jste dojeli dobře,jak to na té objížďce prosím tedy vypadá,je vše průjezdné? Děkuji a přeji hezkou dovču
mmxx
stálý člen stálý člen /
mmxx
stálý člen stálý člen / před 14 dny
mmxx
před 14 dny
@Bica ~ Dobrý den, jsou cesty, které píše sám život a místo na Makarskou, jsem po létech čekání s autem naloženým k moři skončil v transplantačním centru a mám novou ledvinu .Chyběly 2 hodiny a bylo by vše jinak. Takže po několika měsíční rekonvalescenci jak zdraví dovolí začínají nové cestovatelské možnosti. Letos nevím, ale příští rok určitě pojedu, známý Chorvat, ke kterému jezdím a jsem s ním ve spojení popřál hodně štěstí a mám u něj vždy dveře otevřené, i když jsem mu letos pobyt odřekl 14 hodin před příjezdem.
Takže přeji hlavně zdraví a pohodu na cestách.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

  Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů

  Nevybrali jste si?

  Podívejte se na

  Další akční nabídky

  Nebo si nastavte hlídač akcí, výhodné nabídky Vám neuniknou

  Hlídač akcí