Chorvatsko od 513 Kč
Zobrazit zájezdy

Cesta zpet z Chorvatska

Vloženo: 20. srpna 2020
Poslední příspěvek: 1. září 2020
Podolak
Dobry den vsem, mam vyrazit zitra do Chorvatska, ale situace zda se neni uplne ruzova. Nove se Slovinsko pridalo k Rakousku a zaradilo Chorvatsko mezi nejrizikovejsi zeme z podledu covidu. Nikde nemohu najit jestli je mozny transit pres Slovinsko ( tak jako je možný pres Rakousko) a pokud ano jestli bez testu atd....a jeste jedna drobnost, co se stane, kdyz v dane zemi zjistit ze mate covid, predpokladam, ze Vas nepusti dal?
Diky za reakce

Odpovědi 6 odpovědí

Raketový_skunk
před 4 lety
@Podolak ~ tranzit přes Rakousko, Slovinsko stále možný. Bez testu. Kontroly směrem tam rychle. Směrem zpátky to momentálně stojí..konec prázdnin bohužel.
DanaDianaNoymi
před 4 lety
@Raketový_skunk ~ tak to .mě též zajímá mám odjet 11.9 a stále čekám jak vše dopadne
Ford
před 4 lety
@DanaDianaNoymi ~ také mám zájem o info jedeme zpět 9.9 na noc
DanaDianaNoymi
před 4 lety
@Ford ~ Dobrý den vy jste v Chorvatsku? Mohla bych Vás požádat o informaci jestli smím si vzít nějaké potraviny do Chorvatska a jaké jsou ceny v obchodech zda srovnatelné s našimi, či nikoli.
vinhifi
před 4 lety
potraviny se moc nekontrolují. nějaké omezení tam je tuším 2 kg na osobu. ale běžně to překračuji tam i zpět. ( jen jedna lahev pití má 2 kg) . Potraviny jsou dražší. Počítejte 100 %, skutečnost je nižší a tak příjemně ušetříte.
Dáša
před 4 lety
@DanaDianaNoymi ~ Potraviny jsou dražší, vyplatí se nakupovat ve větších obchodech jako je třeba Kaufland, K plus, Studenac..ty menší zastrčené krámky to mají vůbec předražené, ale tak to v ČR taky. Potraviny bych si vzala jen na cestu, plus třeba první den..v Chorvatsku jinak nakoupíte úplně vše a mnoho věcí se tam vyplatí vyzkoušet a ochutnat. Spoustu věcí mají chutnějších než my tady. Určitě si kupte místní ovoce a zmrzlinu.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů