Thassos od 6 143 Kč
Zobrazit zájezdy

Jak se nejlépe dostat z ostrova Thassos na Zakynthos?

Vloženo: 7. srpna 2020
Poslední příspěvek: 7. srpna 2020
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Honza68
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
Honza68
Jak se dá nejlépe dostat z ostrova Thassos na Zakynthos. Za 14 dní tam jedeme na dovolenou a chtěli bychom si tam udělat výlet.

Odpovědi 1 odpověď

Sally
legenda legenda /
Sally
legenda legenda / před 4 lety
Sally
před 4 lety
Výlet? Asi jen letecky. Vždyť je to napříč Řeckem. A autem alespoň na dva dny. Vzdálenost Thassos - Zakynthos je cca 830 km a Google uvádí minimálně 11 hodin jízdy. A to nemluvím o čekání na trajekty. A buď horem přes Ioaninu, nebo spodem přes Larisu (o hodinu delší).
A lodí to asi až tak dobře nepůjde.
Podle mně to není dobrý nápad. To už bych týden zůstal na Thassosu a pak na druhý týden na Zakynthosu (nebo obráceně), ale výlet bych já určitě nejel.

Chystáte se na trajekt? Doporučujeme zajistit si lístky s předstihem...

Aby vaše nalodění proběhlo bez komplikací, zarezervujte si trajektové lístky online. Společnost Direct Ferries zprostředkovává lístky pro více než 3 000 tras, ověřte si trasu a cenu lístku.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů