Chorvatsko od 698 Kč
Zobrazit zájezdy

Chorvatsko autem v roce 2018

Vloženo: 30. ledna 2018
Poslední příspěvek: 21. června 2018
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
Ahoj všichni. Máte někdo nějaké novinky co se změnilo pro letošek na cestě do Chorvatska? Poplatky za dálnici, nějaká nová omezení nebo jestli se nám náhodou naopak někde něco trochu povolilo Dík Kendy

Odpovědi 3 odpovědi

anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Ahoj, já jen vím, že se opět zdražili dálniční známky v Rakousku. Není to žádná velká suma ale přec - letos za 10 dní dáme už rovných 9E
Ivo
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Ivo
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 6 lety
Ivo
před 6 lety
Slovinci se činí s dostavbou dálnice k chorvatským hranicím, do léta chtějí dostavět a zprovoznit a zpoplatnit celý úsek Draženci - Gruškovje; i když avizovali dokončení stavby až na konec roku 2018. Objetí slovinské dálnice se tak trošku zkomplikuje. Ze známého úseku Murter (AT) - Lenart - Ptuj lze ale pokračovat namísto na Draženci směrem na Ormož nebo Zavrč (na 4. kruhovém objezdu až třetí exit) a pak obchvatem Varaždinu najet na A3 (E65) směr Zagreb. Ta v létě nebývá tak vytížená jako A1 (E59), navíc je zpoplatněna pouze po Sv. Helenu a dál do Zagrebu se jede bez poplatku. Oba uvedené hraniční přechody jsou pro nás povolené pro vstup/výstup do Shengenu a nikdy jsme nečekali déle jak 3 minuty. Okresky okolo Lenartu už byly loni opravené, zdržení oproti dálnici je minimální a vyrovná jej zdržení na dálničním přechodu Gruškovje / Donji Macelj.
TeraS
nová členka nová členka /
TeraS
nová členka nová členka / před 6 lety
TeraS
před 6 lety
Já včera četla, že zase zdraží mýtné v Chorvatsku na léto už od 1.6. o 10%

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů